Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    amikor kijött a telefon, és néztem róla teszteket, akkor eldöntöttem, hogy kell nekem ez.
    aztán persze azt is eldöntöttem, hogy nem én akarok betateszter lenni, így vártam (várok) vele.
    minden nap benézek a topikba, de sajnos sosem győztök meg, hogy ezt nekem mégis meg kellene vennem. :U
    ez most nem flamekeltés akar lenni, tényleg szeretném ezt a telefont, de ilyen battery drain-ekkel nem tudok mit kezdeni...a kamera se nem jó (bár inkább jó azért), se nem rossz.
    Most épp a hangerővel van valami, egyik nap az akku nem bírja, másik nap a kamera bug-ol, harmadnap az időjárás app..tudom, hogy mindegyikre van gyógyír...ne kapcsold be a telót :DDD
    5. éve használok egy galaxy S5-öt _gyári_ akkuval.
    persze közel sem bír annyit mint a telótok, de új korában azért _ahhoz képest_ nem maradt el annyira.
    voltak nekem is 6 órás SOT-ok. most már persze közel sincs annyi, de _minden_ működik, amikor kell.
    a google maps legújabb pont nem, de egy régebbi már sokkal jobban megy.
    szóval eléggé elkényelmesített ez a telóm, hogy sosem hagyott cserben, nem kell mókolni rajta semmit, vagy idegeskedni. 0-24 megy 5. éve, talán 10x volt kikapcsolva pár percre.
    Oké, nem dicsérem tovább...de ezek alapján akkor ti sem ajánljátok nekem, nem? pedig mondom, a pénz nem számítana (mármint nem akarok persze 200k+ kiadni), de ennyiért venném.
    De ez fölöttébb zavar, hogy valakinek jó az a része, ami másnál nem, és fordítva...ez milyen minőség akkor már? Persze számítanak az appok is, de ti írtátok, hogy nem app kavar be.
    Viszont nem tudom, akkor mi lehetne helyette, ami:
    -no notch
    -4k videó, elég jó fotó
    -az akku is azért legyen legalább ilyen, hogy egy nap 6 óra SOT, annál többet úgysincs idő nyomkodni
    -Mo-n legálisan, gyorsan, garival beszerezhető
    -dual SIM

Új hozzászólás Aktív témák