Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    Mi a tököm az a vegán műbőr???? :F
    Gondolom ugyanaz a poliuretán fos, amit műbőrként mindenhol lehet kapni ruhákban, meg bútorhuzatként. Mivel poliuretán, ezért logikus, hogy nincs benne szerves anyag, szóval akkor hogy lehet vegán egy műanyag? Abban az értelemben, hogy nincs benne állati eredetű anyag?
    Ilyen marketing bullshit hülyeséget...
    Vagy ez vmi szervesen lebomló műbőrszerű anyagot jelent?

    Szerintem nem kéne ezt mobiloknál erőltetni, mert úgy is lekopik és akkor szarul néz ki, mindegy, hogy igazi vagy műbőr...
    Ha meg tokkal használod, akkor meg úgy se látszik a műbőregér a telón...

    Szóval epic fail :C

    Egyébként a telefon tetszene és nincs túlárazva se.

  • Emericus Max

    tag

    válasz ghiottone #13 üzenetére

    Köszönöm a részletes magyarázatot :R
    Bevallom őszintén, nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek, csak a cikkben a vegán bőr elnevezés ragadt meg bennem, hogy ez mekkora hülyeség.
    Persze el tudom fogadni, ha valaki a vegán életmódot folytatja meggyőződésből és nem fogyaszt/használ semmilyen állati eredetű dolgot, bár én magam nem értek egyet vele.
    De hogy ez a vegán dolog még a mobiltelefon-iparba is begyűrűzött, ez kemény azért :K
    Lehet, hogy borzalmas nagy kapufa is.

    Mármint azon emberek többsége szerintem, aki nem meggyőződéses vegán, az azért a műbőr szó vagy bármilyen marketingesek által átköltött (de még mindig mindenki tudja, hogy műbőr) változata alapján nem feltétlenül a magas minőségre apellál.
    Ha ugyanannyiért látok egy bőr és egy műbőr kabátot, nekem a műbőr gagyi a bőr meg fasza kategória. Én a Lenovo helyébe vállalnám, hogy pár vegán vásárlót vesztek, de akkor már egy bőr borítással legalább megmutatom a magasabb minőséget. Bár még mindig vallom, hogy aki bőrt akar, az vesz a telójára bőrtokot és kész. Nem kell ilyeneket egy műszaki cikk burkolatára tenni, hogy kitakarjuk a műanyag vázat alatta...

Új hozzászólás Aktív témák