Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz TTomax #200 üzenetére

    :U Mié ??? Én ??? Mit néztem volna el ???



    Jahhhhhhh! :Y Hogy ez az "X", nem a "Z" !!!! Áááááááh wazzzz elnéztem ! :Y :D

    Mindegy, utána néztem az "X"-nek is ! Hála istennek, ennek már "sokkal jobb" az ár/érték aránya ! :)
    Ha már 2015, akkor legyen 4K ! Ne bszkodjunk már a FullHD-val, mert az már manapság telefonba se "trendi" ! És ugyan így hagyjuk ki a tesztből a kétfejű szörnyeket ( dual GPU ), mert azoknak a támogatása úgy is gázos lesz a közeljövőben ! Maradjunk az 1 GPU-s csúcskártyáknál, és nézzünk megy egy friss címmel, mit mutat !

    Ahogy látszik, az új Titan 50%-ot ver a 290X-re ! De hát mit várunk egy másfél éves architektúrától ! :D Jahh, hogy ehhez az 50%-os plusz teljesítményhez majdnem 400%-os ár társul ( 104EFt vs. 395EFt ) ???? :U Hát az meg kit érdekel ?? :D A zöldeket biztos nem ! Itt nem az ár/érték számít, hanem a fíííling ! :D

    Természetesen a fenti "agymenésemet" nem kell vér komolyan venni, de nem is teljes komolytalanságnak szántam ! :K :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák