Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Dassler #16 üzenetére

    Azért kérdeztem amit kérdeztem, mert ebben a témában sem találok olyan terméket, ami csak azért lenne drágább egy korábbi testvérétől, mert jobb minőségű, jobb zavarszűrő van bennük, MINŐSÉGIBB. itt mindig az a jellemző, hogy ha veszel egy 80eFt-os erősítőt, akkor a 110.000Ft-osban nem biztos hogy jobb hangminőséget kapsz, hanem "csak" WiFi-t, Apple eszközök támogatását, internetrádió kompatibilitást meg ilyen hülye szarságokat. Igazából az lenne jó, ha a Home Theater(vagy Theatre, nem tudom melyik a helyes) erősítőket két kategóriára lehetne rendszerezni. Amelyik azért bazidrága, mert gyönyörű hangot produkál, a másik meg mert 1000 szolgáltatást ad a felhasználónak. Jelenleg úgy érzem, hogy nincs ötlete a gyártóknak minőség terén, leragadtak egy szinten és most a sok hangzatos tudással vérfrissítik a palettát, meg ettől tudnak rátenni tízezreket, miközben a hangminőség még mindig ott van ahol.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz Dassler #20 üzenetére

    Van itt PH-en egy ember, kint él Angliában talán. Neki volt egy cikke, hogy egyfaszás sztereo erősítőben kicserélt pár áramköri elemet, nagyjából 20eFt értéken belül és még dinamikusabbá, még kellemesebbé tette ezzel az erősítő hangzását. Nem tudom, hogy ez működne-e HT erősítővel is, de nekem megérne minden forintot ha vennék egy 90ezres HT erősítőt, majd egy hozzáértővel még 30-40eFt-ért fölturbózná a hangzást, mert hogy a gyártók szarnak bele, az is biztos.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák