Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Vigneau #114 üzenetére

    Hát ha nem is félévente de gyakran. Bár 1999 és 2003 között nekem is félévente ment a cserebere (néha még gyorsabban) a GeF3 volt az első ami tartósabban megmaradt, azt ugyanis 2007-ben váltotta a 7300GT, majd azt már egy HD3870X2 (2009), aztán HD4850 (2011) aztán HD4890 (2013), aztán a mostani GTX950 2GB (2015). Egy szép kétéves csere ciklus szakadt meg 2015 után, ráadásul úgy, hogy eredetileg ezt a kártyát csak ideiglenes megoldásnak szántam, egy nagyon maximum 2 évre. Ugyanis akkor már láttam, hogy jobb lenne inkább egy 4GB-os (mondjuk GTX960) majd.

    AMDvel az a bajom amit mostanság csinál. az Nvidia (részben látszat) intézkedéseivel szemben (bányászkártyák, LHR) az AMD egyáltalán nem próbált meg semmit sem tenni az ellen, hogy a VGAk a bányászoknál kötnek ki, a gamerek helyett, akik sokkal stabilabb és régebbi piac voltak. Majd ezekután beharangozzák, hogy jön a játékosok megmentője, az olcsó és jó VGA, majd kiadják az RX6500XT nevű ipari hulladékot, olyan áron, amennyiért 2,5-3 éve még felsőközép kategóriás VGA-t lehetett venni. Ez a gamerek teljesen hülyének való nézése volt, a pofájukba röhögés. Valami RTX3050 szintű cuccot vártam volna minimum.

    Az 1050Ti-od 2GB-os vagy 4-es?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák