Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Sisco2 #158 üzenetére

    Az a tool jó, teszteltem és rendben van, csak annak is vannak verziói, szerintem az utolsót érdemes használni. Le lehet törölni utólag, csak sok van nem egy. Az update-tel visszajön, ha nem figyelsz. Dátum szerint lehet keresgélni, [link] itt le van írva melyiket mikor adták ki. A tool mellett szerintem nincs értelme egyébként törölni. Ha nem fut nem lassít. Asus nem tudom mit adott elő, de régi BIOS-t nem enged flashelni USB-ről? Ez komoly? Tuti? Ez nekem első hallásra user error, ettől még lehet, hogy így van, de inkább az alaplapod topicjában azért kérdezz rá. Én még eddig minden alaplapomra azt tettem fel, amelyiket akartam.

    (#159) Chaser

    szerintem nagyon nem objektív a legtöbb ember itt. Amikor benéztem a vízhűtés topicba éppen egy duplaradit vett az egyik srác a gép fenekére miközben már volt a házban egy tripla meg egy dupla, azaz 5 tag 5 ventivel és kellett neki egy hatodik tag meg egy hetedik tag és senki nem írta neki, hogy ne legyél már hülye. Egy darab VGA-t hűtött meg egy CPU-t. Megvette, betette a rendszerbe azt is, most örül.
    Rábeszélik egymást, megveszik, aztán kijön a Diablo 4 és lesz (innen elég sokan) aki 1000 órát fog beletolni az izom VGA-val abba a Diablo 4-be ami a Te 570-eddel ugyanúgy megy, szóval ez már érzelmi alapon működik, mint az autó. Nem a belvárosi dugó lesz attól jobb, ha 40 millás autóban sz.psz, de ha van rá pénz akkor meg kell venni. Aztán ha az is van, akkor kokót kell venni. Nem kell vele törődni. Költsön amire akar mindenki.

Új hozzászólás Aktív témák