Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz zeno79 #29260 üzenetére

    Okés köszi! TWRP-m van bár jó régi már. Őszintén szólva nem vagyok frissítés fétises, (sőt, konkrétan nem értem azokat az embereket, akik igen. a hardver nyilván marad ugyanaz, de mindig kell az újítás, a frissítés, aztán persze hogy lassú lesz a telefon.) a "ami működik azt nem baszturgáljuk" elvet vallom. De mókolni szeretek. Testreszabni, meg ilyenek.

    Most egy CitrusCAF van fenn, de már nagyon be van lakódva, kéne egy kis tiszta lappal indulás, aztán gondoltam kipróbálok egy MIUI-t. Méghozzá azért, mert filózom, hogy A1-et vegyek, vagy Redmi 5 Plus-t. Előbbi ugye stock droid, királyság, viszont utóbbi pofátlanul olcsó és nagyon megtetszett kinézetre a kis tepsi :D Viszont az MIUI-s, ha stockot akarok akkor maradnak a nem feltétlenül teljesen stabil főzött romok.

    (Apropó, ismeri valaki innen? Mármint a Redmi 5 Plus-t Elsősorban multimédiás eszközként tekintek a telefonomra, így a 6 col meg az oláh nagy telep eléggé pirospontosak nálam, viszont félek, hogy ahhoz a kijelzőhöz /valami 18:6-os fullhd, 2xxx * 1080/ kevés a hardver)

    Még egy kérdés MIUI-hoz: valami fw vagy kernel ajánlatos hozzá, vagy csak szimplán feltolom mondjuk eu miuit és annyi?

Új hozzászólás Aktív témák