Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz Aryon87 #22493 üzenetére

    Hát akkor közkívánatra:

    Végy egy olyan telefont ami tudja a Camera2apit! ( schawo fórumtárs szerint az általad kinézett Redmi pro nem tudja :( )

    1. Az összefoglalóban található TWRP [link] legyen a telefonon.
    2. Root szintén szükséges [link] Csak rott joggal tudod szerkeszteni a buld propot !
    3. Bármilyen fájlkezelő (pl Total commander [link] ) vagy Build prop editor [link] telepítése
    4. Snap camera HDR beszerzése pl. [link] megéri ezt a 712forintot. :K
    5. Most jön a lényeg! : Total commanderrel vagy más szerkesztővel megnyitod a build prop fájlt ami a telefonunk esetében a fájlrendszer gyökér-System-build prop utvonalon megtalálható
    legörgetsz az aljára és beleírod a következő sort : persist.camera.HAL3.enabled=1
    Mented majd újraindítod a telefont ! Fontos különben nem fog müködni !
    6. megnyitod a Snap camerát és 4. fül Egyéb beállítások- advanced mód engedélyezve- camera2 api engedélyezve,- Low Light Mode engedélyezve- Lov Light Frames 7 ( ezzel az értékkel lehet játszani, adott helyzet szerint)
    A kamera tudja a fénykép dátumozását amit mostanában a gyári romok nem nagyon, ezt át lehet állítani 24 órás formátumban mert nekem csak 12 órásban mutatta, a következő módon : a miui rendszeridejét állítsd 12órásra, lépj be a SnapCamerába, majd lépj ki belőle, állítsd vissza a miuiban 24órásra és onnantól kezdve 24órásat fog mutatni a SnapCamera is

    A tapasztalatok szerint valakinek a gyári kamara alkalmazását meghülyítette, nekem nincs gondom vele.
    Saját felelősségre módosítsatok!

    Ha valaki olyan láma mint én :B és nem találja a Low light módot = alacsony megvilágítású mód

    A tartalmat és a "trükköt" zeno79 fórumtársnak :R köszönjük én csak csokorba szedtem innen a fórumból!

    UI: Ha valamit nem jól írtam szóljatok, javítom és ha oké megkérjük Topik gazdánkat Criminal017 mestert, hogy akár az összefoglalóba is berakhatja.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Új hozzászólás Aktív témák