Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Lewes #6 üzenetére

    Ki van fejlesztve. A piacon levő kellően gyors(~7GB/s) SSD-k validálása zajlik elvileg, nyárra lesznek készen vele a hírek szerint.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz koxx #8 üzenetére

    De akkor nem venné a nép, ha 150e helyett 240e lenne pl a digitális változat, vagy 180e helyett 270 a lemezes...
    Xbox-nál se véletlen, hogy bővítővel oldják meg, ráadásul az nem is szabványos m.2, mint a Sony esetében.

    #7drotsztyuart : no, ezt pl. nem tudtam, érdekes...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #20 üzenetére

    Miért nem elég általános platformokon futtatni az általános OS-eket, miért kell célplatformokat használni rá?
    Az nem fáj esetleg, hogy versenyautókon(F1, DTM, Indy) nincs vonóhorog a lakókocsinak?
    A konzolok gyári funkciója a játék, illetve mostanság a médiafogyasztás(Netflix, YouTube)
    Így is scalperkednek rajtuk elegen, nem kell, hogy még a bányászok is rászálljanak, ami pedig egyenes következménye lenne az általános használatra foghatóságnak.
    Aki meg kütyükkel akar játszani, élje ki magát a különféle PI meg Arduino platformokon, azok arra vannak.
    A Linux nem Windows, a konzol nem PC...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz adamssss #19 üzenetére

    Arra, ha valaki PC-szerűen akarja használni és 15-20 játékot feltenni, aminek aztán a kétharmadát havonta jó ha egyszer indítja el, és akkor nem akar várni a letöltésre... szvsz.

    Nekem a PS4-emből bővítéskor kiesett 500GB-os vinyó van USB-n rákötve a PS5-re, azon javarészt elférnek azok a PS4-es játékok, amikkel még szeretnék játszani, a belső SSD meg kong az ürességtől, mert csak a Valhalla, a FIFA21 meg a kis robotos kontroller-demó van fönn rajta, illetve a Netflix/YouTube kliens, összesen 124GB terjedelemben... Ehhez fog majd csatlakozni az új Spiderman jövő hónapban, szerintem az se fogja telerakni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #23 üzenetére

    A konzol nem free és/vagy opensource, nyugodj bele, hogy nem alapjogod a hackelése...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Kansas #27 üzenetére

    Pontosítok: hackeld nyugodtan, ha tudod.
    Azt viszont nem várhatod el, "hogy engedélyezik rajta az OtherOS funkcionalitást". Az ő termékük. Játékra. Ha valamit hivatalosan engedélyeznek rajta, akkor azt supportálniuk is kell, és ezt érthető okokból nem fogják.
    Egyébként, ha "őszintén szólva hidegen hagy bármilyen konzolos hír", akkor mi a francot keresel itt úgy mégis?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #26 üzenetére

    Ezzel viszont 100%-ban egyetértek.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #31 üzenetére

    "de amíg én nem akarom megmondani neked hogy mire használd a vasad"
    De, meg akarod.
    Ugyanis ha az általad áhított funkciót hivatalosan is elérhetővé tennék, az azt jelentené, hogy aki játékra akarja használni, az nem tudja, mert nem jut hozzá, vagy ha igen, erősen felpumpált áron, lásd VGA-piac.
    Magyarul mondva akkor egy játékra tervezett hardvert legkevésbé arra lehetne használni.
    És ebben a pillanatban a gyártói ára is elszállna, ugyanis azért "egy nagyon jó és költséghatékony cucc a maga kategóriájában", mert a Sony számít rá, hogy a hardveren bukott pénzt(mert veszteséggel árulják) behozza a játékbolti eladásokkal, és onnantól kezdve ez koránt sem lesz evidens. És hirtelen már nem lenne költséghatékony se...

    Szóval de, meredek elvárás a részedről egy olyan gesztus viszonzása, amit eleve nem teszel meg, még akkor is, ha csak azért nem, mert nem gondolod végig a következményeket.

    Bánom is én, hogy pár elhivatott és hozzáértő ember meghekkeli a PS-t, ha tudják, csinálják csak... a tömegesítését viszont nem szeretném.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #41 üzenetére

    Tehát te kattoghatsz azon, hogy nem engednek neked Linuxot tenni rá, én nem kattoghatok azon, hogy a bányászok mindent kisajátítanak amit lehet csak hogy a semmiből csináljanak maguknak pénzt... és amit szeretnél, az pont lehetőséget adna rá ezen a platformon is.
    És ezek után még van képed azon is kattogni, hogy nem támogatom a hozzáállásod...

    És most mondhatnád akár, hogy nekem végül is mindegy, mert én már kaptam belőle... ja kaptam, fél évvel a megrendelés leadása után, ami szintén nem teljesen független a bányászoktól, szóval nem, kösz nem mindegy, ezt a szintű kapzsiságot elvből nem tudom támogatni.

    Tényleg itt fejezzük be...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz fatpingvin #44 üzenetére

    Szerinted rémeket látok? Szerintem meg azt a tendenciát, ami a VGA piacon(és már a notebook piac egy részén is) maga a valóság.
    Az, hogy úgy gondolod, olyan dolgokra válaszolok, amiket te nem hoztál fel, csak azt mutatja, mennyire nem gondoltad végig a következményeit annak, amit valójában explicite leírtál...
    Kontextusából kiragadva nincs igazából gondom azzal, amit szeretnél, csak épp nem lehet kiragadni a kontextusból a valóságban, és az összes olyan következmény, amit írtam, ha nem is szükségszerű, de erősen valószínű, hogy bekövetkezne...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #52 üzenetére

    - gondolom, lesz 1440p mikorra elterjednek a WQHD TV-k
    - nyárra ígérték

    A Microsoftnak piac a PC-használók(ahol ugye a 1440p előfordul), a Sony nélkülük is duplaannyi konzolt ad el...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #57 üzenetére

    Egy PS játékot mondj, amit nem 30/60/120Hz-re optimalizáltak...
    A 110e-s kategóriában a HDR viccnek is rossz minőségű, 200e fölött vannak amiknél már van normális is.

    #56 jerry311: Ezek szerint nem jött át, hogy ironizáltam... a Sony letojja, a 1440p-t.... és per pillanat sajnos a DRR-t se támogatja még tudtommal. A nagyobb gond az, hogy akinek HDMI 2.1 kell, annak új TV-t kell vennie, és azok közt sincs túl eszelős választék még, főleg nem a budget/középkategóriában, márpedig ha chroma subsampling nélkül szeretnél 4K+60Hz+HDR-t, vagy csak 60Hz fölötti 4K-t, akkor a HDMI 2.0 nem elég.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #59 üzenetére

    Védi a franc a seggüket, ettől függetlenül meg lehet érteni az indokaik egy részét...
    A VRR-t én is hiányolom, de amúgy nekem se lenne 3-400 ezer pénzem új TV-re. Ahogy nincs 4K&120Hz monitorra se, az is 300e fölött van, már az a fél tucat, ami egyáltalán létezik.

    Amúgy meg de, az offline konzolos játékok úgy vannak megírva, hogy 30 vagy 60Hz-re fixálva van a framerate, és a PS5 pl. stabilabban tartja valamiért(játékonként különbözik, miért, pl. leskálázás vagy SoC boost, vagy csak úgy, érthetetlenül), mint az XBOX SX

    Még szerencse, hogy eszembe se jut bármiféle multit játszani konzolon(igaz, PC-n is csak a WoWs-t tolom, azt is egyre csökkenő lelkesedéssel)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz adamssss #61 üzenetére

    Én nem vettem észre ilyet. Igaz, én nem kapcsolom be a HDR-t, mert a HDMI2.0 sávszél kevés hozzá 4K-ban subsampling nélkül.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #65 üzenetére

    Amit PuMbA írt #66-ban.
    Ezen felül... HDMI mint csak monitorba épített funkció? Ne röhögtess... A HDMI 2.1-es TV-k tudnak VRR-t és egy részük 120Hz-t is, bár a single-player játékok nem fogják támogatni, csak a multik konzolon, arra mérget vehetsz.

    Mit várjunk ki? A Sony az előző generációban is több, mint duplaannyi konzolt adott el, mint a Microsoft(112 millió vs 48 millió). És ott az Xbox egyértelműen jobban vitte a multiplatform címeket. Most viszont, hiába kevesebb a FLOPS, a PS5 úgy tűnik jobban teljesít, mint a Series X. Bár talán ha a MS megtalálja a bottlenecket, idővel kipatchelheti, ha nem hardveres limitáció.

    Harmadszor, a konzol nem PC, nem úgy működik, hogy tolsz egyet a csúszkán, aztán lőn 1440p. Arra optimalizálni kell, és már hallani zúgolódást a fejlesztők részéről(több ezzel foglalkozó YT videóban is említik, de most ki nem keresem, valamelyik Otherside-ban is szerepel a téma), hogy a Series S miatt 1440p-re is kell tesztelni és optimalizálni - bár mondjuk ott az is gond, hogy a grafikus teljesítmény többet esett(52 CUs @ 1.825GHz -> 20 CUs @ 1.565GHz, 12.15 TFLOPS vs 4 TFLOPS), mint a felbontás.
    Ez "támogassunk 1440p-t is" játék azért nyűg a fejlesztők számára, mert az extra optimalizálás/tesztelés időt vesz el a fejlesztésből és/vagy költséget növel. Konzolon. A PC-n azt mondják, tegyél bele erősebb VGA-t és az majd izomból megoldja, ott nem nagyon szarakodnak teljesítmény-optimalizációval több felbontáson, legalább is nem mindenki, aki teheti, spórol a tesztelésen.

    De ha gondolod, várd ki a végét... én addig inkább a PS5-ön játszok.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #68 üzenetére

    Már ne is haragudj, de ez egy durván túlegyszerűsített nézőpont. A Sony akkor is eladna annyi TV-t amennyit elad(évi 13-14 milliót), ha PS a világon sem lenne, mi több lefogadom, hogy a PS-t vásárlóinak túlnyomó többsége nem Sony TV-t hajt vele. Én se 500e-ért vettem Braviát, hanem 120e-ért Samsungot.
    Egyébként nem állítom, hogy soha nem lesz 1440p felbontás PS-en, csak egyszerűen egyáltalán nem tűnik prioritásnak, minden to-do listán kb. az utolsó elem, sehol nem láttam még ígéret szintjén sem.
    Ráadásul gyanítom emögött annyi van, hogy egyszerűen a Sony víziója a PS számára az egy olyan gép, amivel a nappaliban a TV-n játszol, nem olyan, amihez van egy külön kijelződ... ha megfigyeled, semmilyen audio output port nincs rajta, csak HDMI-n ad hangot, illetve a kontrollerről 3,5-ös jacken(amit kétlem, hogy hangfalaknak szántak volna).
    Az UHD BR témához nem tudok hozzászólni azon túl, hogy kétlem, hogy nagy felvevőpiaca lenne, és 100%, hogy én nem vagyok benne. A médiaboltokban tartalmat se igazán láttam hozzá, gondolom, az se véletlen.

    Arról nem is szólva, hogy szerintem könnyen előfordulhat, hogy az XBOX Series S is azért 1440p-t támogat és nem FHD-t, mert marketingesek mondták hogy úgy nem lenne eladható upgrade-ként egy sima XBOX One-hoz képest. Nem életszerű, hogy a PC-s 1440p-s monitorral rendelkezőkre gondoltak volna(akik egyébként a Steam survey szerint a gamer társadalomban kitesznek vagy 8%-ot, hiába nem reprezentatív, azért jelzésértékű)...

    A 1440p-n a PC-s hardcore gamerek sírnak, mindenki más szarik rá.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #70 üzenetére

    Nekik csont mindegy, milyen TV-t veszek mellé, amíg hajigálom ki a 20-30-40 ezreket a játékokra, amin bőven bejön nekik amit belefeccöltek. De amíg a Samsung a piacvezető a TV piacon meg az LG, rohadt kicsi az esély, hogy pont Sony TV-t vesz mellé bárki, de abban igazad van, hogy nem nulla, mert TV-t legalább gyártanak.

    Volt 144Hz-s WQHD kijelzőm, nem kell elképzelnem, és hát nem voltam tőle elájulva, nem nyújt akkora előrelépést, 130ezerért meg különösen nem. Tudom, olyan volt az enyém is, pontosabban akkor még úgy kb 150e-s(Samsung LC27HG70) nem is volt rossz monitor, de a mostani 60Hz-es 4K-mmal jobban meg vagyok elégedve - csak akkor lehetnék még jobban, ha tudna LFC-t de sajnos ahhoz 120Hz kell FreeSync esetében, és olyan nem nagyon van 4K-ban, talán egy kézen meg tudod az olyan modelleket számolni.
    A 1440p egy afféle "stopgap", amíg a VGA-k elég erősek lesznek hogy rendesen meghajtsák a 4K-t és hát a HDMI 2.1-nek is el kell jobban terjednie hogy 60Hz fölött bírják.

    Tudod mikor hinném el, hogy a konzolokat szeretnék a gyártók monitorra kötve használni? Ha tennének rá DisplayPort kimenetet... de nincs rajtuk, egyiken sem. Innentől kezdve az én gyanúm az, hogy a Series S azért támogatja a 1440p-t, mert gyenge a 4K-hoz de FHD-nál nagyobbat kellett mondani, a Series X azért, mert a legtöbb játékban gyenge a 4K 120 Hz-hez(és mert a Series S is támogatja), a PS5 pedig azért nem, mert a Sony-t nem érdeklik annyira a nem-TV-s megoldások, hogy egy dollárt is kiadjanak a támogatásukra... jelenleg.

    Manapság a kegolcsóbb kijelző next-gen konzolos játékra az egy 4K TV, amit gyakorlatilag utánad dobnak a MediaMarkt-ban, vagy Auchan-ban vagy bármelyik elektronikai boltban.
    OK, nem tudnak 120Hz-t vagy VRR-t, de a konzolos játékok 90%-a se fog tudni, a multis lövöldéket(Gears 5, CoD, R6 Siege, Fortnite stb.) és pár lightosabb grafikájú játékot kivéve, amik kis túlzással Intel IGP-n is 60 fps-sel futnak(pl. Rocket League).
    Na most ezek közül szerinted a komoly játékosok hánnyal fognak konzolon játszani PC helyett? Talán ha lehetne billentyű+egér kombóval tolni...

    A single player játékok, amikből a Sony-nak hegyekben áll az exkluzív-listája(Last of Us, Horizon ZD, Uncharted, god of War, Final Fantasy, Heavy Rain, stb), gyakran még a 60Hz-et se igénylik, de legalább is nem adna bennük sokkal többet a 120Hz mint a 60 ad. A 4K viszont többet ad, még felskálázott verzióban is. Ami meg még többet ad, az az hogy a 4K TV-k nem 27-32"-osak mint a WQHD momitorok, hanem inkább 48-65" környékén vannak, ami azért monitorban ritka.

    UHD BR kapcsán tudsz esetleg ajánlani olyan boltot, ahol a másfél-két órányi szórakozást értelmes áron kapni, nem tizenhúsz ezresért?

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Kansas #71 üzenetére

    Persze, ha neked fontos a 1440p meg a 120 Hz, semmi baj nincs azzal, magam is gondolkodok rajta, hogy idővel beszerzek egy Series S-t, netán X-et, meglátjuk.
    A PS5-tel együtt még mindig nem fogok árban ott tartani, amennyiért most egyesek szerint el tudnám adni a videokártyámat...
    Persze, jó lenne ha mindegyik konzol tudna minden feature-t, lehetőleg a tavaly novenberi megjelenésük óta, és csak az exkluzívokban lenne különbség köztük(hehe, Xbox exkluzív... nem mostanában) és a TV-met is egy FW update-tel 120Hz-esíteni lehetne, vagy normális HDR-re bírni(sajna a 400 nit amit tud kevés ahhoz meg hát csak 8bit+FRC-t tud).
    De sajnos nem így van, hát inkább fókuszálok a pozitívumokra, illetve arra amit meg tudok változtatni. Utóbbi jelen esetben nem valami sok elemű halmaz... de szerencsére erőszakot nem kell tennem az ízlésemen, magamtól is a lassabb játékok tetszettek eddig is. Kompromisszumot meg tudni kell kötni.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #73 üzenetére

    Lehet, hogy 10% teljesen exkluzív, de azok adják el a platformot.
    A támogatást a 120Hz-re értettem, de valóban, lehet úgy olvasni, hogy a VRR is benne legyen. PC-n a 120Hz-t se kell külön támogassák a játékok, konzolon sajna más a lányzó fekvése.

    "4 K nak hazudja magát és leméretezi a képet. 1440P re" ingyen FSAA nem rossz... viszont azzal jó eséllyel bukod a 120Hz-et, ha csak nem tud a monitor HDMI 2.1-et is... érdekes lenne tudni, mennyit adnak el belőle, és abból mennyit kötnek konkrétan konzolra(magyarul hány esetben konkrétan ez a feature adja el a monitort).

    A Microsoft nem felhasználóbarátságból támogatja a 1440p-t, de azt hiszem ezt mondtam már - ahogy a Sony sem a felhasználókkal akar kicseszni azzal, hogy nem teszi.
    A MS szervereiról egész jó képem van, lévén 15+ éve foglalkozok enterprise szervertámogatással, főleg MS oldalon, van MCSE plecsnim is meg minden :D

    Attól neked és másnak sem lesz jobb, ha egy feature hiányán frusztrálod magad, csak morcosabb leszel tőle, sok stressztől óvod meg magad, ha tényleg elengeded...

    A tippet köszi szépen :R , eddig nem izgattam magam BD filmekkel, de lehet teszek velük egy próbát, a linkelt áron már megéri... a DVD gyűjteményem(nincs sok, csak pár tucat) valami irtó rondán fest UHD TV-n... vagy lehet, hogy a 40" teszi, nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Kansas #74 üzenetére

    Hmmm, kipróbáltam a mezei DVD lejátszását a PS5-ben... ha nem is lett szép, de elfogadható minőségűre jön ki a végeredmény...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z10N #78 üzenetére

    A HDMI 2.1 mióta csak monitorban van?

    "Az RT nyer erorol szol, marpedig ebben az RDNA2 se brillirozik." Miért, melyik current gen. konzolban nem RDNA2 van?

    "A benne levo GPU siman skalaz amire akarod" OK, gondold azt. A konzol nem PC. Bármennyire is nehéz egyeseknek felfogni.

    "Mit kell optimalizalni? Mert szerinted nativ 4K-ban ut minden :D Skalaznak." Ha nem akarod érteni, nem is fogod.

    "XSX van normalis aron." Képzeld én is alapáron kaptam a PS5-öt, 184e-ért. És akkor mi van?

    De látom, akármit magyarázok, nem akarod megérteni, csak hárítasz ezzel a fanboyozós, személyeskedő dumával. Csak tudnám, hogy ha a magad véleményén kívül nem érdekel senkié, akkor mi a francnak vitázol...? :F

    Azt hiszem, befejeztem veled, nem szeretem a falra hányt borsót, túl magas az alkoholtartalma...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák