Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz rudi #40 üzenetére

    "Majd (jó)pár év múlva a telefonoknál is rájönnek az emberek arra, amire PC vonalon, hogy nagyon-nagyon minimális értelme van az abszolút csúcskategóriának. Persze, vegye csak, akit meg tudnak vezetni győzni, nincs nekem ezzel semmi bajon addig, míg van racionális hardver lényegesen olcsóbban."

    Hát sajnos Android vonalon ez nem így van jelenleg. Legalábbis annak aki a leginkább szaggatásmentes GUI-t szeretne a telefonján. Lehet belemenni, hogy ez miért van, de tény. Nekem egy volt a lényeg, hogy tudjam a menüket lagmentesen scrollozni, hogy tudjak akadásmentesen taskokat váltani, hogy akkor történjenek meg a dolgok amikor megnyomom a gombt stb. Tehát abszolut nem az volt a cél, hogy jól menjenek a játékok (n4 előtt gyakorlatilag egyáltalán nem játszottam, elvétve max egy kis Cut the Rope), főleg nem az, hogy benchmarkokat nézegessek. Pusztán csak röcögésmentes működést szerettem volna. Ehhez ma még csúcshardver kell sajnos. Talán eljut majd oda egyszer az Android, hogy ne így legyen, de momentán ezt csak erőből lehet elérni sajnos (de legalább el lehet, én már ennek is örülök).

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák