Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsesz

    őstag

    válasz d@vee #1 üzenetére

    Ezt én is egyszerűen begépelném, nem szórakoznék azzal, hogy megkeresem. Kb. 3 percet vesz igénybe.

    Ha viszont valami komolyabbat szeretnél, mint pl ezt, akkor 3 verzió van:
    -Vagy átrajzolod valami vektorgrafikus programmmal magáról eről a képről, és megpróbálod korrigálni a görbületet (szívás, jó pár órát el lehet vele tökölni)
    -Megkeresed az eredeti képet, amit rátettek, hátha fent van
    -Vagy ha esetleg meg van szignózva (mint ahogy ennél volt), akkor vagy kiszerkeszted PS-sel/GIMP-pel, vagy ha elvetemült vagy átrajzolod InkScape-pel (baromira sok idő, de mellékesen jó lesz későbbiekben, ha posztert is akarsz belőle nyomtatni) :)

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

  • Bazsesz

    őstag

    válasz d@vee #3 üzenetére

    Nyilvánvalóan van másik módja is, de egy egyszerű boltos (mint ahogy én is) a fent leírt módszerrel csinálja. Alapanyagból - mint ahogy fentebb írtam - normális alapanyagot használsz (azaz nem a lehető legolcsóbbat), megfelelően tárolod a felhasználásig, illetve ha odafigyelsz készítés során, akkor bírnia kell.

    A póló az egy másik történet, ott gyakorlatilag 4 féle nyomtatási mód van, mindegyiknél eltérő módszerrel, valamelyiknél fontos, hogy minőséget vegyél, valami meg elég drága ahhoz, hogy minőség legyen önmagában. Ott jobban előjön, hogy mit használsz, és milyen alapanyaggal.

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Új hozzászólás Aktív témák