Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Duree #1 üzenetére

    Helytakarékos szempontból jó lehet. AKi nem igényes a hangminőségre, viszont nagy értékű kis garzonja van, az lehet olyan anyagi helyzetben van, hogy vesz egy ilyen helytakarékos ketyerét, még ha hangminőség/ár arányában nem a legjobb ajánlat. Én kb. ezt a réteget tudom elképzelni célközönségnek... Meg azokat, aki nem tájékodik vásárlás előtt és az eladó bármit rá tud tukmálni szegényre... :U

    (#13) Duree: Én inkább azt mondanám, hogy nem arra nem jó amire kitalálták, hanem ahogy néha lekommunikálják, hogy mennyire jó élmény és minőség. Persze pont ezeket a fogalmakat nem lehet jogilag keretbe foglalni így senki nem reklamálhat, hogy nem az az élmény amit ő várt. Ezek a soundbar-ok csak az eladások növelésére való próbálkozások, mint mondjuk a 3D TV, a hajlított kijelző, stb... Nem revolúció, de vannak akiket elcsábítanak. Csak eladni próbálnak. ;] Olyan mint te, nem is kell foglalkozni vele. Max. elmondhatod a többieknek, hogy azért csodát ne várjanak ilyentől.50e HUF-ért inkább bármilyen más aktív 2.0 hangfal vagy ha házimozi kell, akkor inkább egy low-budget "házigmozi" szett. Még azt is jobban élvezném mint ezt a soundbart.. De hát no.. Nagy a verseny a vásárlók kegyeiért, akarom mondani pénzéért. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák