Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz #90088192 #1 üzenetére

    Lehet, hogy én értelek félre, de ez elsődlegesen és közvetlenül nem képesség vagy moddolásra való igény kérdése.

    Régen a házak elsődlegesen csak a funkcionalitást szolgálták. Nem voltak őrült hőtermelések sem. Az emberek is igyekeztek olcsón megúszni. Persze olcsón csak ronda ház jutott.
    De az emberek szerettek volna kicsit szebbet. Hát elkezdte szépíteni. Az elején még nem lettek feltétlen jók, de ahogy ügyesedett az ember, úgy csinált egyre jobbat.
    Mostanában meg óriási a választék, mindenki megtalálja az igényeinek megfelelőt. Ha elkezdenéd moddolni, csak rosszabb lenne. Mivel csak rosszabbat tudsz csinálni így nem is állsz neki. Ha meg nem állsz neki bénát csinálni, akkor nem fogsz tudni jobbat csinálni. Ez is egy hosszú tanulás. Arról nem is beszélve, hogy a modding alapanyag is relatív drága.

    Tehát most vagy veszel egy olcsó házat és még kétszer annyit ráköltve és heteket elpöcsölve képes leszel létrehozni egy ugyanolyan szépet, de egyedit, mint amit egy kicsit drágábban megkapsz (az olcsóhoz képest).
    Nekem ehhez nagyon erős motiváció kéne, nagyon bele kéne szerelmesednem a moddingolásba még azelőtt, hogy egyáltalán megpróbáltam volna. Szóval egyáltalán nem csoda, hogy drasztikusan csökkent a népszerűsége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák