Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz Gergő_ #9 üzenetére

    Elismerem, hogy az én hibám is volt annyiban, hogy amikor bevittem, akkor nem érdeklődtem pontosan utána (az e-mailt említettem, és ott ki is kerestük), hogy tényleg meg tudják-e csináln helyben (márpedig az e-mailben ez állt).
    De nem értek azzal egyet veled. Nem a javítási összeggel volt a gond. Azt írták, hogy ezt a problémát 1-2 nap alatt orvosolni tudják. Ebből az következik, hogy ott helyben meg tudják oldani. A pontos árról nem tudtak előzetes információt adni, de előtte mindenképpen felhívtak. Egy ilyen hiba javítása nem nagyon lehet több, mint 6000 forint (ami már messze túl sok), a maradékot kifizettem volna. Akkor is, hogyha 8000ért csinálják meg.
    Mégegyszer: leírtam, mit kell vele csinálni, az a válasz érkezett, hogy 1-2 nap a javítási idő. A kérdésem az volt, rendelkeznek-e a megfelelő eszközzel, amire szerintem ezt a választ lehet igennek venni :) (ha visszaírnak, hogy 1-2 nap alatt megcsinálják, és nem írják, hogy nem rendelkeznek az általam kérdezett felszereléssel, az egyértemű igent jelent szerintem),

    (#10) B-L-A-C-K
    Az Acer honlapon kerestem szervízt, és ezt dobta ki, mint hivatalos magyar szervíz (még a régi honlapon kerestem, és CSAK ezt a boltot dobta ki), tehát gondoltam megfelelő lesz. De igen, érdemes lett volna utánakérdezni (ki gondolta volna? :S én nem :) )
    Óbárcsak meg tudtam volna ezt én is magamnak csinálni :) Igazából akkor nem is lett volna problémám, ha azzal kezdik, hogy 1-2 hét és 30k. Egyszerűen viszem máshova!
    Ezek a javítási árak pedig... azt hiszem, kezdenek beletanulni ebbe a tervezett elhasználódásba a szervízek...

    (#15) mutyi
    Ez jól hangzik:D ITW gari volt a gépre, vagy valami speciális?
    Egyébként írtam előtte még a magyarországi Acernek (ahova elvileg csak kereskedelmi partnerek vagy kik írhatnak), és nagyon korrekt választ kaptam tőlük elég hamar egy másik kérdésben!
    Tehát a problémám nekem is csak erre a szervízre korlátozódik, egyébként csak jó élményem volt velük! (igaz, csak 1 :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák