Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zso2

    őstag

    válasz bitblueduck #31 üzenetére

    Kapja be aki kitalálta, ez az oldal is átmegy a vatera szindromába..
    Sok nagy árustól búcsúzni fogunk úgy látom.. Gianni meg hasonló emberkék akitől a Ph nagy része vásárólt. Ez a nagy előnye volt a Ph aprónak hogy ingyenes , most elveszíti az előnyét, mert úgy látom sokkal kevesebb áru lesz fent, nem lehet annyit molyolni , mert az emberek nem tudnak annyiszor hírdetni..
    A pénz, mindenből pénzt akar mindenki... erről ennyit. :(((

    Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

  • Hanok

    senior tag

    válasz bitblueduck #31 üzenetére

    Ennek a dolognak két oldala van, van amit Te is írsz meg van az hogy ha majd a kutya nem fogja látogatni emiatt az oldalt akkor mi lesz..De szerintem az a megszedés a jelen piaci helyzet mellett is rengeteg munkába és időbe telik az illetőnek...Haszonnal manapság eladni valamit nem olyan egyszerű már, nem azt mondom hogy nem lehet de az átlag userek akiknek mondjuk hobbijuk hogy havonta saját hardvereiket árulják hogy újabbat vagy mást vegyenek nem biztos ideális megoldás lesz ez a rendszer.. Természetesen Én is csak magamból indulok ki, soha nem a meggazdagodás céljából hardver apróztam viszont valószínűleg ezek után már csak az ingyenesség határain belül fogom használni az aprót mert Én a mostani tulajdonságaiért szeretem a PH!-t de lehet hogy ezek után fontolóra fogok venni pár dolgot...Amivel biztos nem leszek egyedül...

Aktív témák