Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz gbors #886 üzenetére

    Ja tom miről beszélsz, én G27-el tolom néha a dirt3-at, de nem akad, viszont ha alapon marad a gép, akkor néha csinálja ezt a mikrolagot vagy mi a szar ez, hiába van kismillió FPS. Fixáld a PCI-E frekit 100-ra meg a RAM-CPU arányt állítsd arra, ahol a legalacsonyabb órajellel indul a ram és abban az arányban találj valami egészséges órajelet. Lapozófájl meg szerintem egy meghajtóra bőven elég a többin tiltsd le, engem mindig az szivat, de valami nem kerek a tiltással se Windows téren, jó lenne tudni hol lehet azt rendesen megölni, mert hiába tiltom le x partíción hogy csak a C:\ -n legyen lapozófájl, ha 10% alá megy a szabad hely a másikon egyből érezni, pedig elvileg köze sincs ahhoz az adatpartícióhoz... és a mai világban a 10% kb. ~190GB hely a 2TB-os vinyón. A torrent meg melózik, szóval jön a cucc, de amikor már csak 50GB hely van a két teráson az már horror, pedig másik HDD-re van telepítve a win is meg a gém is, szóval tuti odalapoz a win arra a HDD-re vagy talán a defrag küzd ennyire, de könyörgöm 50GB nehogymár kevés legyen a defragnak... én nemtom mi a nyomora, de simán láthatóan szarabbul futnak a játékok, ha nem csinálsz minden meghajtón elég helyet. Ilyenkor sírom vissza a DOS-t. Azt még el tudtam dönteni annó, hogy himem.sys vagy emm386.exe legyen az indítómenüben, a hangkarit meg belőtte az ember kézzel oszt csá. Más gond nem volt. Itt meg találd ki, hogy mi a szar baja van, csak előtte tanulj meg VGA drivert, meg win7 kernelt írni, mer' az nem árthat, mielőtt elkezdesz nyomozni :DDD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák