Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz rii #8 üzenetére

    "egyetlen egy terület van, ahol tényéeg gyorsan elavul a PC: a gamer esetében."

    Bár egy jó ideje egyre kevesebbet játszok, most meg szinte semmennyit, mégis úgy vettem észre, hogy az utóbbi évekre ez egyre kevésbé igaz. Jött az Oblivion kb 2006-ban, mint gépgyilkos, aztán a Crysis 2007-ben, mint még nagyobb gépgyilkos; azóta viszont többnyire konzol-portok jönnek, amik a konzolok R600-előd ill. G70-utód (ismertebb neveiken: 2900XT és 7800GTX) grafikájával rendelkeznek. Aztán ha mégis jön valami grafikailag gépigényesebb játék, akkor azt akár csak néhány szinte észrevehetetlen fícsör kikapcsolásával újra játszhatóvá lehet tenni.
    Gyakorlatban: szerintem elég sokan vannak még 8800GT-vel illetve reinkarnációival vagy 4850GT-vel (mint én is, és 31k-ért hihetetlen jó vétel volt) olyan jól el, hogy nem érzik szükségét egy erősebb kártyára váltani. 4850-esem már két éve megvan, miközben ezelőtt kártyáim átlagban csak alig több, mint egy évet maradtak (7900GS @ GTX, 6800GS @ U, 6600GT, 9600, mx440, tehát 5 kártya kb 6 év alatt); sőt, mi több, ebben a kártyában még mindig érzek tartalékot...

    Cikkre visszatérve:
    1.) elég erőltetett, izzadtságszagú, no meg baromság
    2.) ilyen hülyeségeket nyilatkozik, és még (jó) fizetést is kap érte? Hol lehet jelentkezni? ;]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák