Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz vanye #15 üzenetére

    Nem teljesen mind1? A piaci részesedés a lényeg. Az meg szinte semmi.

    (Személy szerint a Metro UI miatt nem veszek WP telefont egyszerűen nem tetszik. Itt el is vérzett hiába az összes többi képessége. Legalább le lehetne kapcsolni. És akkor lényegében meg is válaszoltam. Az Android teljesen testre szabható a WP nem. Aki meg nem Androidos telót akar annak ott az iPhone. Ez van.)

  • DraXoN

    addikt

    válasz vanye #15 üzenetére

    Hát... apám 2 hete vett egy windows phone-os nokiát (lumia 610) mert mindig szerette a nokiáit, egyel előtte egy samsungot (Monte) vett amivel elvolt 2 évig, de most újra nokiát vett mert "régebbi" barátja.
    Most azonban szidja mint a bokrot azt a windowsos nokiát mert nem képes bluetooth fájlküldésre és fogadásra más telefonokkal... (szerintem ez gáz egy "okos" telefonnál 2012ben... nem beszélve arról, hogy a névjegyeket milyen komplikált és körülményes volt rámásolni a telefonra... ennyit nem szenvedtem korábban semmilyen rendszerrel). Másik ami miatt szidja az a betűméret egy-két helyen a telefonon belül.. nem tökéletes már a szeme szemüveg nélkül és nem akarná mindig felvenni a telefon miatt...
    (pedig jómagam is mikor telefont néztem úgy egy hónapja nézegettem a 800as lumiákat.. utólag nagyon örülök, hogy nem azt vettem. Azóta egy boldog Xperia P tulaj vagyok, mert mindent tud amit elvárok tőle, és azt jól is tudja.)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • ChipKng

    aktív tag

    válasz vanye #15 üzenetére

    Nokia egy jo brand - volt - Europaban. Android meg egy olyan rendszer amit ingyen megkapsz - ha nem szamoljuk a sapolo M$-t - es olyan massziv tomegbazissal rendelkezik amire a fejlesztok onkent es dalolva fossak a programokat. Persze, lehet jonni a fingoprogramos dumaval, de sok igazan hasznos program csak iPhone-ra es Androidra erheto el. Fejlesztokent en sem pocsekolnek idot a tobbi platformra.

    Ami pedig a hype-ot illeti: a WP es a szifon sokkal nagyobb hype-ot kapott mint a droid, mert mogottuk komoly marketingpenzek lettek hadrendbe allitva. A droid meg csak tette a dolgat... elterjedt.

    2B OR NOT 2B that is FF

Új hozzászólás Aktív témák