Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz Gusztáv #19 üzenetére

    én egy W500-at használok fél éve és maximálisan elégedett vagyok vele, csak az ssd-t 120 gigásra cseréltem mert a gyári 32-esen nem fértem el rendesen. nem recseg, nem ropog, jól össze van rakva. viszont W510/511 atomos hulladékot biztosan nem vennék. elvileg belátható időn belül jön majd hasonló AMD-s acer ismét, talán más gyártók is kijönnek hasonlókkal addigra, de sajnos tény hogy rondán lekésték a win8 startot...

    egyelőre még win7-et hajtok, de mostmár rászánom magamat a win8-ra - elvileg már vannak rá működő megoldások hogy hogyan lehet visszaállítani a "hagyományos" w7 startmenüt...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • Peter789

    senior tag

    válasz kcsa #46 üzenetére

    autóban próbáltam érintőkijelzővel > forgott tőle a gyomrom, nem sok időt töltött fent, ment vissza a w7. asztali gépen is kipróbáltam egy másodvinyóra telepítve egérrel, billentyűzettel, szintén csak negatívumát éreztem - azt leszámítva hogy csilivili dizájnos, csak akadályozta a hatékony mozgást, munkát... el nem tudom képzelni hogy pl vállalati workstation kategóriába valaha is használni fogja valaki eredeti formában ( nem a körömlakkozós titkárnőkre, hanem az összetett produktív rendszereket használókra gondolok :) ). sztem totális bukta lesz és idővel meghátrál a ms és hivatalosan is lehetőséget ad a normális startmenü visszaállítására...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • Peter789

    senior tag

    válasz kcsa #49 üzenetére

    a desktop mód sem az igazi, hiszen nincsen normális startmenü ahonnan 1-1 bal/jobb kattintással cirka mindent el lehetett eddig érni. a metrosex pedig a dizájnosságát leszámítva csak elrejt mindent és nehézkessé teszi a munkát. eddig a win95 óta ugyan mindig átszabták, újították a startmenüt, de alapjában véve csak előnyére vált minden változás - egyre több dolog egyszerű elérését tette lehetővé ha valaki tudta hogy mit hol kell bal/jobb kattolni. amíg a titkárnő csak a passziánszt indítja el, addig jó az új is, de picit is összetettebb használatban egyértelmű akadályozó tényezőnek éreztem minden porcikájában. egyszerűen fatális melléfogásnak érzem ezt az erőszakos "márpedig mostantól csak ezt használhatod policy"-t. nem véletlen hogy a nagy hype-os bevezetés után most sorban próbálkoznak mindenféle akciókkal és promóciókkal hogy végre megvegye valaki és hozzák az elképzelt eladási számokat... remélem a w8 ultimate fölé nemsokára jön egy w8 workstation edition is amiben elfelejtik ezt az "izét" :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák