Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    válasz Kobak77 #34 üzenetére

    Nekem nagyon tetszenek ezek a kis gépek, de még mindig nem lehet kapni amit szeretnék. Részemről arra költök 80K-t se hogy legyen a táskámban egy böngészős, excel-word írós kis masina (diákoknak azért ez is megváltás lehet, persze csak igazi gép mellé). Aztán építsek külön HTPC-t is.
    Nem az a lényege a netbook HD támogatásnak hogy a paraszt a vonaton feszítsen a kallernak hogy blue ray-t néz, vonatra elég a divx is. A hd holmik komoly házimozira valók, nem netbookra, (youtube pedig ugyan az a hulladék marad hiába hádázzák, pláne tartalomra)
    Flash akadása az kicsit gáz szerintem.
    Namost ha bírnék venni kicsi netbookot amit a netezés és egyéb piti dolgok mellett egy HDMI kábellel rádugok a TV-mre v. máshol másik TV-re, (de leginkább a házimozi erősítőre) akkor nem kell még egy HTPC-t összerakni ha szépen szeretnék filmet nézni. Ezért szívesen adnék 100k+ forintot.
    Főleg az zavar hogy van persze mindenre jó megoldás csak visszafogják.
    Mindez a saját véleményem, de talán nem vagyok egyedül ha nem szeretnék minden tevékenységemhez külön $zámítógépet venni.
    Remélem belép egy két konkurens ebbe a monopol helyzetbe, aztán lesznek korrekt kis gépek.
    Üdv!

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák