Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Kíváncsi vagyok hogyan heréli ki a két gyártó a korábbi modelljeiket. Érezhető most egy komolyabb fejlesztési verseny, mindkét gyártónak a célja a magasabb eladások produkálása. A VR is teljesítményigényes, meg a 4k is, az új modellek, azokból is az erősebbek ezeket célozzák meg. De pl aki fhd-n játszogat és nem érdekli a VR azzal mit csinálnak hogy vegyen új modellt...? A "gagyi" maxwell és a "több éve túlfejlett" GCN kártyák továbbra is könnyedén elbírják az új címeket jelenleg. Grafikai bumm nem várható, hiszen a konzol erősen visszafogja a kiadókat hogy elszakadjanak attól a szinttől. Lesznek itt sírásra görbülő szájak ahogy ugyanazon külalak mellett a gépigény felfele fog szaladni hirtelen....de ne legyen igazam.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Abu85 #54 üzenetére

    Szerintem a HDR együtt jár a 4k!-val. Én meg most kifejezetten a FHD állatfajtára utalok, sokan tv-n játszanak és egy jó minőségű fhd tv-t nagyon nem éri meg még most sem lecserélni. De írhatnék egy minőségi monitort is, tökmindegy.
    Újonnan 4k-t veszik a vásárlók a tv-k esetében, kb azért mert már alig van fhd, de nem ez az elterjedt amin a tartalom megy. Mindenképp külső "genya" beavatkozás kell hogy ugyanazon környezetben szaladjanak az emberek új vga-ért mert amiről te beszélsz megjelenítő kategória az még több év. Gondolom amd meg nvidia meg már az idei modellektől is komoly bevételt akar elérni és nem csak nézni ahogy senki nem vesz semmit mert a software marhára jól szalad a userek 80%-nál az előző modelleken is. Márpedig ez a helyzet jelenleg, tök fölösleges a plusz erő/technológiai újítás annak aki nem 4k vagy nvidia esetében vr fan.

    Én most ugye 365 napról beszélek kb. Nem a jövőről. Akkor már megint egy új generáció jön és nvidiánál valószínű érdemes is lenne megvárni, nem hinném hogy ez a vásárlói magatartás a zöldeknek tetszene. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Loha #61 üzenetére

    Az új konzolokról tényadat nem nagyon van, a megjelenésről sem. Amennyiben lesz is szerintem nem merik meglépni hogy a régi konzolra ne legyen elérhető az adott játék, még 1-2 évig szerintem kitartanak a mostani konzolok teljes támogatása mellett. Persze megcsinálhatják hogy pc-re nem portolják csak az újabb, teljesítményigényesebb beállításokkal megáldott verziót.

Új hozzászólás Aktív témák