Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Johnny Cage #39 üzenetére

    beszélek magyarul, de angolul többet szoktam írni, bocs.

    viszont kezdelek nem érteni... az i7 egy éve sincs h megjelent, és te években mondtad a desktop pc visszaesését.(hogy 2-3éve csak az ati koncentrál a desktop-ra teljesen, ami nem igaz mondjuk) ha az i7-re érted, hogy senki nem fejlesztett rá, az a legjobb esetben is csak hónapokban fejezhető ki...
    az, hogy hányan cserélték már le nemhinném, hogy mérvadó lenne. mindig el kell telnie valamennyi időnek amíg az emberek cserélnek, ez mindig így volt. Te se vettél rögtön c2d-t amikor megjelent, vagy igen?
    amugy meg elég nagy előre lépés az i7 a c2d-hoz képest.
    először is ugye natív négymag, nem pedig 2x2. sokkal több cache van benne, ergo gyorsabb is, a HT-ről meg nem is beszélve. (ugye így 8 szálon tud dolgozni, a 4 helyett), a memória kezelő a prociba lett integrálva... Most tényleg soroljam fel az i7 előnyeit? :F

    ha te a modernebb gyártástechnologiát egyenlővé teszed a nagyobb teljesítménnyel akkor igazad van. (csakhogy ez egyáltalán nem mindig van így)
    de ha már ott van a nagyobb teljesítmény, akkor milyen fejlesztés kellene még neked, ami "groundbreaking" ?
    nem az az egész fejlődésnek a lényege, hogy egyre olcsóbban egyre nagyobb teljesítményed lehet?
    mert szerintem igen, és ebből a szempontból egyáltalán nem lassult se a fejlődés, se a piac, se a kereslet nem csökkent szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák