Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz N.GÁBOR #8 üzenetére

    de a win 8 miatt ezzel bármit meglehet csinálni

    Habár az Office-al éppen beletaláltál, mert az lesz rá és asszem ráadásul az RT-vel valami megnyirbált verzió alapból jön is, de azzal azért vigyázzatok, hogy ezek ARM-es kütyük, NEM fog menni rajta alapból ugyan az az desktop alkalmazás ami x86-on! Így tippre megjelenéskor kb. vadászni kell majd az ARM-os futtatható állományokra (később persze nyilván valamennyivel javulni fog a helyzet, habár ha nem terjed el eléggé a dolog kétlem hogy sok alkalmazás esetén szopatná magát a fejlesztő a + binárisokkal).

  • Hisztogram

    aktív tag

    válasz N.GÁBOR #60 üzenetére

    A telefont megértem, nem zsörtölődöm a korlátoltságai miatt, tudom, hogy ekkora formátumba ez fér bele. Azért hoztam fel példaként, hogy rávilágítsak:
    A kép-, hang- kimenetel (output?) és a karakterbevitel funkciókat már kielégíti egy folyamatosan nálunk lévő eszköz, azaz a tábla előnye a nagy kijelző 'oszt jónapot.

    Hatalmas taps a Microsoftnak hogy újabb hidat épített ki a tablet és laptop formátumok között, bennem nincs kétség, hogy záros határidőn belül ( az X86 fogyasztásában tapasztalt zuhanástól függően) megszűnnek a tiszta tablet és ultrabook kategórák s helyüket pont az ilyen megoldások veszik majd át.

    A billentyűzetre (Touch cover)vagyok kíváncsi, de nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    ////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák