Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz floatr #19 üzenetére

    Neked csak egy launchert kéne telepíteni ugyanarra a platformra

    Tudom marginális rétegbe tartozom, de linux alá támogatottan csont nélkül kimondottan komoly erőfeszítésekkel kalapálják a steam platformot, epic pedig win only. Az egy dolog hogy emiatt nálam dealbreaker, de nézzük a realitást: Aki gémer 99% hogy dózerezik. Na neki van egy plusz launchere ami nem elég hogy buta mint a föld a steamhez képest, de legalább ha esetleg platformot vált akkor bukja a játékokat, vagy már csak maga a macera hogy több launcherrel kell szórakozni idegesítő.

    Itt alapvetően szerintem nem az a baj hogy telepíteni kell plusz egy launchert, hanem az hogy emiatt fragmentálódik a játékkönyvtárad és legalább a képletbe újonnan behozott új elem azon kívül hogy van "mert csak" semmi értelme nincs, nagyságrendekkel elmaradottabb mint a steam. Ha hozná azt amit a steam, sőt még mellé bevillantana valami hasznos fícsőrt is akkor semmi gond nem lenne vele, de így csak egy tök felesleges frontend néhány játékra, főleg ha mellé steamen többszázas nagyságrendű a gyűjtemény.

    [ Szerkesztve ]

  • vicze

    félisten

    válasz floatr #19 üzenetére

    Epic azért fizet mert csak így tudnak tartalmat generálni, Valve-t hol érdekelje?

    Képzeld van GOG-om is és egy rossz szavam nincs rá, és semmi gondom egy másik platformmal. Sőt ott elég sok hozzáadott tartalmat nyújt a GOG, amit Steam sose fog. Az amit egy Epic csinál egy teljesen más kategória, pont ugyan az mint Origin, uPlay (Ubisoft Connect), stb. Egyetlen célja, hogy több pénzt keressenek. Olcsóbb bármi ezekben, ha már nem kell a 30%-ot fizetniük? Nem? Akkor csak haszonlesésről van szó semmi másról.

    0 problémám van a többi storral felőlem legyen, és vehessem meg a digitális tartalmat ott ahol én akarom, és ne ott ahova a kiadó kényszerít.

    #30 floatr: Azt látom teljesen elfejted, hogy a Steam Deck mit fog futtatni, nagyon nem mellékág és a 6.0 nagyon sok javulást hozott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák