Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz deja vu #34 üzenetére

    ["I]Szerintem az a gondja mint nekem is, hogy sokaknak combosabb gépe volt 5-6 évvel ezelőtt, és akkor ezért a nudliért fizessünk egy valag pénzt"

    Nem kell kifizetned!
    Vehetsz olcsón nyugodtam néhány éves konfigot,de azt nem viheted magaddal passzív hűtéssel 8-10órás használati idővel"a bal felső zsebedben" .Ezt kell megfizetned és a teljesítményt hozzá.+hordozhatóságot+üzemidőd+érintés érzékeny kijelző +Win8 64+mindent lejátszik,amit csak akarsz.
    Egyébként is ha nem muszáj ,akkor nem kell megvenni,azt kész,de ezért panaszkodni szerintem kár ezért.

    kérdés hogy munkához elég-e.

    Milyen munkát szeretnél ,egy táblagéppel,szerintem olyan munka ami táblával végezhető,ez a platform biztos tökéletes lesz.

    Az még igen messze van,hogy Autocad-ben lakást tervezel,+látványban mellette egy Mayat is elindítasz,mert a 3D studió kevés lenne a 3D mozgó terveidre, ,azután mikroszerverre feltöltesz miközben Photoshop-ban retusálod a munkád ,képeid amit egy 18Mpixeles Canon EOS 5D-vel készítettél,mert óriásplakát tervedet is le szeretnéd adni ,mindezt a Vonaton szeretnéd 8órában,amíg számítja a Maya az animációt addig nyomsz egy kis Farcry3-at,mert dög unalom az a 3óra míg kiszámolja :DDD

    Mégis milyen munkára gondolsz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák