Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz kazsmerlaca #13 üzenetére

    Az szerintem egy teljesen valid elvárás, hogy ha egy gyártó belerak valamibe egy funkciót, akkor az működjön is, és ne az legyen az ürügy, hogy de legalább olcsó.
    Inkább legyen kevesebb funkció, de azok működjenek, mint több, de félkész.
    Meg ha valamit nem használsz / nem érdekel, akkor mire jelented ki ilyen magabiztosan, hogy az márpedig jól működik, és user error, ha más meg nem elégedett vele? :F
    Persze nem akarom most szidni a cikk tárgyát, mert életemben nem használtam, és nekem egy butább órám van ehhez képest is (és azzal elégedett vagyok!)
    De magát a logikát nem értem.
    Nekem jó = akkor biztos, akinek nem az, nem ért hozzá
    Nem használok valamit = akkor más se várhassa el, hogy az működjön, illetve bárhogy működik, az automatikusan jó, mert olcsó.
    Nem. egy funkció vagy működik jól, vagy nem, ez függetlenül az ártól meg lehet ítélni objektíven. Az most egy tök más kérdés, hogy én is inkább a mobil GPS-ét használom, mert lényegesen pontosabb, meg sosem használom az órát stand-alone módón. De teljesen el tudom fogadni, ha valaki mondjuk futáshoz így használná, hogy a mobilt meg inkább otthon hagyná.

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák