Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nakos1212

    senior tag

    válasz Synthwave #35 üzenetére

    Sehol se állítottam hogy én véleményem=közvélemény, ennél nehezebb szalmabábokat is csináltak már emberek, válaszoltam volna a #33-ban levő felvetett dolgokra, ha lenne ott akármi hasznos amire külön kéne válaszolnom, azt sem értem mit kéne megcáfolni. Vannak olyan magyar érdeklődők, akik hiányosan/nem tudnak angolul, de egy olyan világban ahol a nyelvvizsga bemeneti követelmény a felsőoktatáshoz és a PH cikkei is rendszeresen használnak angol/angolból jövő technikai kifejezéseket (disszipáció, throttling, backlight bleed, stb), igazán elvárható hogy legalább feliratozva megértsen egy végletekig leegyszerűsített LTT videót akit pont egy aliexpresses valószínűleg specializált alaplap érdekel. Mit jelent az a mondat, hogy "az alaplapok kimérái Kínában születnek?"m ha már a magyarul való olvasáson van a hangsúly? Igenis éljen az audiovizuális média, főleg ha sokkal gazdagabb információkkal tudsz szolgálni például egy alaplapról (körbefilmezi, megmutatja működés közben). a maradiság ezügyben teljesen érthetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák