Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thxer

    aktív tag

    válasz Hallosz #911 üzenetére

    Közben megoldódott, a beállításokban kikapcsoltam a VoLTE-t majd vissza és most működik a VoLTE és VoWIFI is telekom hálózaton és akkor sincs gond ha megszakad a wifi hívás közben.

    - a hangzására,
    Én a korábbi OnePlus 6-ommal tudom összehasonlítani, hangzásra hívás közben nagyon hasonló, a hívás minőségével nem tapasztalok problémát 3G-n és VoLTE-vel is jó a hang minősége. A fő hangszóró(k) kicsit hangosabban és teltebben szólnak mint az 1+6-on.

    - a híváslistára
    Itt nem tudom mi a fontos, teszi a dolgát, mutatja a hívásokat, a Google Backup-ból látszanak a korábbiak is, ha rámegyek valamely hívásra, megnyitja a névjegykártyát, ahol mutatja a korábbi hívásokat is.

    - lehet-e SMS visszajelzést beállítani
    Vannak gyorsüzenetek, testre lehet őket szabni.

    - beállíthó-e, hogy hívás fogadáskor rezdüljön a készülék
    Rezeg, opciót a kikapcsolására nem találtam. Arra van opció, hogy akkor is rezegjen, ha a hívott fél felveszi.

    - a GSM vételi minőségre
    A GSM vételben +-1dBm különbség van az 1+6-hoz képest, de komolyabb tapasztalatom még nincs vele.

    Olvastam a zentalk fórumot, tesztelgettem egy kicsit a melegedést (tok nélkül) videózással, 20 perc 4k60 után sem volt túlzottan meleg, a teteje 40-42 fok, középen, alul 38 fok, az 1+6 2x5perc videózás után 2 fokkal melegebb volt. Aida64 szerint a videózás után az akku hőmérséklete 38, az 1+6-on 43.4. Teszteltem még 10 perc 8k-val, ekkor sem volt melegebb.
    Sokat nyomogattam mióta megvan, beköltöztem, stb, de nem vettem észre se az erős melegedést, se a gyors merülést.

    Ami szerintem minusz pont a készülék mellett:
    - Védőüveggel nehéz volt betanítani az ujjlenyomatokat, viszont egész jól felismeri. Amikor nem volt rajta védőüveg gyorsabb és pontosabb volt.
    - Régi security patch (2021. 04)
    - Az USB port nem működik dokkolóval, HDMI átalakítóval. (Viszont az USB-s ethernetet felismeri)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák