Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher

    őstag

    válasz q13579 #538 üzenetére

    Hello!

    Van magyarított firmware azt fel kell tenni rá és kész is 1.28p, könnyen átlátható tehát nem bonyolultabb mint egy dvd lejátszó csak annyiban tér el, hogy itt külön szekció van (film, zene, fotó). Rányomsz pl. a filmre utána ki kell választani, hogy miről (a Ti esetetekben pendrive vagyis ott tároló eszköz) és utána látszódni fog, hogy az adott eszközön milyen filmek vannak play és megy is. Maga a lejátszó menüje is olyan mint egy dvd egyszer beállítod(felbontás, audió kimenetek stb..) és többet nem kell...:K
    Itt egyértelműen az Asus ajánlott....szép, gyors, mindent lejátszik problémamentesen a dvd-t is pendrive-ról akár ISO-ból is. :K
    blue-ray még drága és szerintem már azelőtt halott lesz, hogy elterjedne... Blu-Ray miért halna ki? Nem fog az és már sztem eléggé elterjedt itthon is....lemezeket már 5K-tól lehet kapni (bár láttam 3K-ért is boltban, nem használtan) ami nem több mint pl. 3-3.5K egy DVD-ért és hát ugye nem ugyanaz a minőség akkor miért ne inkább a jobbat....meg hát akkor minek a hd-tv? A dvd-nek?...... :N A lejátszók is olcsók már 30K-ért lehet kapni egy teljesen jó Blu-Ray lejátszót..... ;)

Új hozzászólás Aktív témák