Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz planbmokus #162 üzenetére

    2.: A kevés RAM-ot ugorjuk meg, bármelyik iOS alkalmazás 100x jobban meg van írva és jobban is kezeli a rendszer mint a bugdroidon...

    A főnököm nagy iphone fan, eddig főleg a kevés ram miatti lassulások miatt vette meg a következőt, mondta is, hogy a böngészés közben is már észre lehetett venni, hogy kevés a ram, hiába nyomot a telefonnak egy gyári visszaállítást, akkor se változott a helyzet, így nem a telefon volt tele szemét applikációkkal.

    3. Ahogy eddig volt sok hülyeséggel, amit az apple meglépet az iphone-ok kapcsán azt a többi gyökér gyártó eddig is másolta, első ilyen volt, hogy a világ legvékonyabb szarját adjuk ki, nem érdekes, ha ezt az aksi mérete issza meg.....

    5. Minden telefonommal adtam a töltőt tovább, elvégre elég sokat fejlődtek ebben a telefonok, gyors töltés és ennek újabb kiadásai, amik esetében iphone kivételével megfelelő töltő is járt az új készülékez, na most árcsökkenés nélkül töltő nélkül lehet venni pár gyártó megoldásait, majd szépen követi a többi hülye is.

    6. Ettől függetlenül a cég mentalitása nem változott azóta sem.

    7. Aksi botrány, amikor a szar aksi esetén visszavették a soc teljesítményét a 6-os esetében, hogy a felhasználó ne vegye észre, hogy gyorsan merül az aksi, ez abból a szempontból volt szemét húzás, hogy ha garancia időn belül meghal a selejt aksi, azt cserélték volna, de így garancia időn kívül a felhasználónak került pénzébe, na meg az ember azt hiszi, hogy már eljárt a telefon felett az idő és azért lassú.

    [ Szerkesztve ]

  • worxland

    addikt

    válasz planbmokus #162 üzenetére

    Ha azt mondom, fillérb@szó. akkor az számodra csak és kizárólag 2021-et jelenti, ha régebben történt valami, akkor az neked már rege?
    1. volt/van iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 7, SE és 11 a családban, de gözöm sincs az iTunesról, és te majd segítesz
    2. ezzel sok ájfon fan vitatkozik
    3. nem rinya, almáék kezdték, ahogy írtam is. Egyébként van BT fülesem.
    5. nekem is, köztük egy [ilyen] is, de attól még nem igazán nyerő, ha kapsz egy 20-50 wattal tölthető telót, oszt otthon meg ott a jó öreg 5V/1A-es töltő.
    6. ja, hogy neked aranyhal szintű a memóriád. Haver.

    Na én meg 3 éve dobtam a hátam mögé a (céges) SE-t és vettem inkább saját pénzből droidot. Én se bántam meg, hogy nem kell szarakodnom Lightning-gal, iTunes-szal, m4a és m4v szarokkal, hogy simán elérem USB-n a teló tartalmát, mindezt bővíthető háttértáras és dual SIM-es készüléken, AMOLED, FHD+ kijelzővel, ujjlenyomatolvasóval és arcfelismeréssel egyszerre - jó is maszkban feloldani a drágaszágot, ha csak arcfelismerésed van. Mindezt harmadáron (mivel nincs igényem felsőkategóriás cuccra, elég a középkat is).

    [ Szerkesztve ]

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák