Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    Szerintem jók ezek a Ion-os HTPC-k függetlenül attól hogy mennyibe kerülnek és mennyire melegednek. Aki nem ért a számítástechnikához de van pénze és szeret mozizni netezni youtubozni stb annak kötelező darab. Most nem azt mondom hogy pont ez a Zotac de talán még ez is. :K A melegedés simán orvosolható egy kis barkácsolással, de az is lehet hogy már léteznek megvalósított ötletek is.

    Amit hiányoltam a cikkből az a fogyasztás üresjáratban/teljes terhelésen. :U
    Az általam összeállított sima PC-ből verbuvált HTPC(ATI690 alaplap, X2 5000+, nvidia210, 3,5" 7200 vinyó, 2x1GB DDR2 800Mhz memória, IDE DVD-író) alapon 50-55W míg terhelve 80-85W-ot fogyaszt. A Zotac gondolom bőven 50W alatt fogyaszt még terhelve is mivel 65W-os táppal adják.
    Ha lehet írjátok be a cikkbe mindkét fogyasztást ha ez lehetséges. THX!

    Ezek az ionos gépek 100szor többet érnek mint a media lejátszók, az a plusz 20k nem olyan vészes szerintem. :N

    siti: erre vannak a külső(USB-és) optikai meghajtók legyen az DVD vagy BD. :K ;)
    Nyugdíjas: de ha valakinek csak ilyen kütyüje van vagy egyszerűen nincs BD meghajtója a számítógépébe(OFF)(elég sokan vagyunk így)(/OFF) akkor mibe tegye be a lemezt hogy "biztonsági másolatot" készítsen? :F Egyébként is biztonsági másolatot TK-ás lemezről nem készíthetsz mivel nem a tiéd. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák