Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Cuccok #31 üzenetére

    Nem barokkos túlzás, és bocs, ha nem tudom képernyőfelvétellel meg két szavahihető tanúval bizonyítani, amit leírtam! Én egyetlen megabájtnyi zenét sem tárolok a telefonomon, így nekem a 102 MB is túlzás. Ami mondjuk elférne a memóriakártyán, de nem lehet áthelyezni rá, mint más appokat!

    8 GB belső memória állandóan tele van, és ezek mind a Google appjainak frissítéseinek frissítései. Amelyek folyamatosan híznak.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • Syl

    nagyúr

    válasz Cuccok #33 üzenetére

    Egyrészt nem hisztizik, másrészt meg nincs minden készüléknél lehetőség az alkalmazások eltávolításra.
    Például az én táblagépem. 8 giga belső tárhely, aminek kb 80%-át megeszi a rendszer önmaga. Factory reset után van 1,2-1,3 giga szabad. Root nincs rá, alkalmazásokat sd kártyára áthelyezni nem lehet.
    Nem sok alkalmazást tartok rajta, de a múltkor már rinyált, hogy nincs hely valami belsős google app frissítésére.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • BonFire

    veterán

    válasz Cuccok #33 üzenetére

    Nem frissítem őket, de azért azt egy kicsit túlzásnak tartom, hogy akkor is több tíz Megát foglalnak egyenként, amikor le vannak tiltva! Miért nem lehet őket véglegesen törölni (ha akarom, bármikor újratelepíthetem őket az áruházból, nem?), ha nincs rájuk szükség? És ne jöjjenek azzal, mint a Microsoft, hogy ez annyira bele van integrálva a rendszerbe, hogy részét képezi, és nem lehet belőle kiszedni, mert akik rootolják a telefont (és ezzel bukják a garanciát), azok el tudják ezeket a lomokat takarítani.

    És miért vannak úgy megírva bizonyos appok, hogy nem lehet őket sehogysem áthelyezni a memóriakártyára? És persze csak Android 6.0-n, mert korábbi verziókon (a régi telefonomon valami 2.6. akármi volt, és mindent át lehetett helyezni rajta!) nem lehet. És a Kitkat előtti, az 5. akárhányason is más volt. Frissített a rendszer, hogy hű de jó lesz, aztán csak ennyit kaptam tőle.

    Azért amikor a 8 Gigából hét és fél foglalt, hidd el, nem sok mindenre használható a telefon. Mindig kézzel kell törölgetni egy csomó vackot, meg visszaállítani a gyári állapotát az appnak, mert bár soha nem engedem neki, gerillamódszerrel mégis frissít egy csomó mindent.

    És nem fogom rootolni az eszközömet. Rendeltetésszerűen szeretném használni. Ez olyan nagy baj?

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák