Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz #40993792 #15458 üzenetére

    nagyon szeretem ezt a kis dögöt, de ugye már 4 éves elmúlt. Akármikor azért HW-esen összeeshet akár valami. Szóval valami utód azért hamarosan kelleni fog. :)
    Viszont jelenleg semmi gondom vele, pedig nagyon nem vagyok megbocsátó, ha akad a rendszer vagy nem azt csinálja amit kérek. Eredeti akksi van benne és semmi hirtelen leállás meg komolyabb üzemidő veszteségem sincsen. (ezen mondjuk gondolkoztam az hogy az újabb iOS-ekkel van-e esetleg valami, vagy a gyártási technológián váltottak 2017 után)

    Idén váltok mindenképpen. Vagy a 12 Mini lesz vagy a 13 Mini. Attól függően, hogy a TouchID visszakerül-e. Az megérné nekem, hogy arra kivárjak. De nagyon viszket már a tenyerem, hiszen az Apple azért az én kívánságomat is teljesítette ezzel az új kategóriával. :D

    #15459 milszab: nem egy kategória a kettő, az új modell hozzávetőlegesen annyiba kerül minden évben. és akkor az előző évit, jelen esetben a 12 mini majd kúszik lefele. Mivel azonban a 12 Mini csúcskategóriás, az iPhone SE viszont nem az volt, így sajnos nem lehet egymás mellé tenni őket. :N

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák