Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    Na belaktam a hetest, eddig nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon mutatós így feketében, sokkal diszkrétebbek az antennacsíkok, baromi gyors a kütyü, nagy ugrás a kamera is az előd i6-hoz képest, az üzemidő is korrekt maradt - pedig brutál a hardver. A nyomásérzékeny kijelzőt még szokom, de nagyon tetszik - tudom, ez nem az i7-tel jött be, de nekem még új -, a nyomásérzékeny home gomb pedig nagyon reszponzív, jó dolog használni. A kijelző számomra továbbra is makulátlan és rendkívül gazdag színekkel operál. A sztereó hangzás is nagyságrendekkel jobb az elődöknél. A gyári fülest még nem próbáltam, viszont a jack-lightning átalakítót igen - egy 5000 forintos, jól bevált Sony fülessel -, abszolút korrektül szól, bőven vannak mélyek is, gazdag a hangzása, stabilan ül benne a jack dugasz, szóval ezt egy picit szerintem túllihegték páran itt a fórumon. Maga az összeszerelés pedig szokás szerint példa értékű. Nem hittem volna, hogy lesz valaha telefon, ami jobban tetszik makd az i6-nál, de a 7 még sokkal letisztultabb, finomabb.

    Elsőre ezek jutottak eszembe, remélem van, akinek segíthettem az első tapasztalataimmal. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák