Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bododani

    senior tag

    válasz AY25 #14171 üzenetére

    Heló!
    Kb 1 éve használok iPhone-t. (4 és 4s)
    Amikor én iPhone 4-nél voltam még, és nem tudtam ios 8-ra frissíteni, azt vettem észre, hogy az újabb appok, amik ios 8 után jelennek meg, van amelyik csak a legújabb rendszerre volt elérhető. Voltak olyan appok is, amik frissítés közben tértek át csak ios 8-ra (nem tudtam frissíteni).
    A telefon mindennapi használhatóságát szerintem az, hogy nem frissítesz, nem akadályozza. Mint írtad, nem kellenek a legújabb appok és játékok neked, de az is megtörténhet (nem biztos, de a legrosszabb eseteket nézem most), hogy 1 év múlva olyan app(ok) jönnek ki amik neked eléggé kellenének, de csak ios 9-ra elérhető (ami nem jön ki 4s-re nagy eséllyel). Viszont egy új ios kiadásával az előző ios verzióra még szinte az összes appot támogatják 1 év múlva is. Összességébe szerintem nem lesz nagy gondod az appokkal, hogy nem indulnak.
    iPodként 2 év múlva szerintem tök jó lesz.
    Írtad, hogy kihasználnál egy fülest a telóval. Ha használni szeretnél equalizert a telóhoz, ahhoz külön olyan zenelejátszót kell vásárolnod a telefonon az AppStoreból, amibe van equalizer. Az ilyen ingyenes zenelejátszók nagyon bénák, tesóm szerint. Viszont ehhez annyira én nem értek, lehet hogy van ingyen is ilyen lejátszó, ami minőségi is.

    " Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

Új hozzászólás Aktív témák