Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz vakablak93 #21 üzenetére

    A kérdés inkább az szerintem, hogy miért írsz kritériumlistát egy olyan gyártó termékéhez, amit saját elmondásod szerint utálsz, és te magad is leírod, nem is látsz esélyt a kívánságlistád megvalósulására :)) ? Hát nem olyat kell választani, ami a leginkább közelebb áll az elképzeléseinkhez, és mégcsak utálat sincs bennük a készítői irányába? Ezek a gyakran sértett szájízű kommentek mindig picit furák. Mindegyőnknek vannak olyanok, amik kevésbé, meg vannak olyanok is amik jobban megfelelnek az elképzeléseknek. A logika, és a józan paraszt ész mentén olyat kell venni, és nem a szerintünk szarra várni hogy hátha valaha incsi-fincsivé érhet. :R Előttünk a lehetőség kifogni a számunkra legjobb dealt!

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz domerator #12 üzenetére

    "Amúgy meg az agyhalott szentségit annak, aki egy tabletre kamerapúpot tervez, meg aki elfogadja hogy mehet ez így... Jobs szerintem mindannyiukat vágná nyakon jeges felmosóronggyal... hogy az istennyilába gondolják hogy egy asztalon gépelés közben billegő-kopogó tablet jót tesz az ügyfélelégedettségnek??? :W :W :W "
    Ki az aki tabletet asztalra fektetve nyomkod? Már a betekintési szög szempontjából is érdekes. Vagy kézbe véve gépelnek vele az emberek, vagy billentyűs tokkal küldik asztalta letéve, én olyat még nemigen láttam, h valaki leteszi az asztalra pötyögni. Ezt kb úgy tudom elképzelni, mintha egy laptop kijelzőjét vízszintre feszítjük, és úgy gépelünk vele az asztalon. Yah, elég őrült dolog. :D Tényleg akkora volumenű dolog ez, hogy megér 3 ajtóba csapkodós feldühödött fejet?

    Steve Jobs lassan 10 éve meghalt, az Apple pedig felnőtt korba lépett, engedjük pihenni az öreget.

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz vakablak93 #30 üzenetére

    Azt írtad hogy évek múlva, ami szerintem teljesen reális, hiszen az Apple-ről van szó, ahol a saját víziókat szőkőévente erőszakolják meg, változtatnak. Tehát szerinted az iPad a legjobb tablet számodra, nincs a piacon vonzóbb ajánlat?

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz vakablak93 #32 üzenetére

    "de ettől még vannak hibái, amiket én nem fogok letagadni, csak mert van ilyenem?"

    Én nem azért kommenteltem neked, mert te nem akarsz letagadni számodra hibákat, hanem mert azt tükrözte a mondandód, hogy az általad utált cég készülékét nagy duzzogva használod, nem pedig az, hogy számodra ez a legjobb tablet most a piacon. :R Így már más a gyerek fekvése.

  • Essentials

    aktív tag

    válasz bollokcs80 #33 üzenetére

    Neked lehet hogy nem, mert másként gondolsz rá, de ha pld nekem olyan több százezres tabletem lenne, ami memória problémákkal küzd, olyan szintű akadásokkal hergel hogy csak az újraindítás segít, és még olyan csatlakozó sincs rajta, ami az én felhasználásomhoz szükséges, akkor lehet hogy megkérdezném magamtól hogy mit keres ez a szar a kezemben, biztos nincs jobb választás számomra?
    Erre gondoltam! :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    "Belépő szinten az Apple iPad 8th egy kifejezetten kellemes alapárú gép, amit minden túlzás nélkül nevezhetünk jó ár/érték arányúnak, viszont mind design, mind kijelző, mind hardveres képességek terén kissé múltidéző"

    Ezt nehezen tudom értelmezni Szentkútitól is. Ez egy belépő szintű táblagép, ami az Apple-nél azt feltételezi, hogy raktáron ragadt alkatrészekből van összeseperve ahhoz, hogy azon az áron adják, amin. A kijelzője, a hardverelemei a vele azonos áru tabletekkel simán felveszik a versenyt, az A12 az iOS 14-gyel vezérelve szerintem nyerítve hagyja le az ársávjában mozgó tabikat, de még a felső-közép szegmensbe is megvan a helye. Szóval akkor hol a hiba?

    Ahogy írta, ez egy BELÉPŐ tabi. Szerintem többet nemigen várhatunk ettől, pláne Apple árazással. :R
    Ha Suffni GSM-éknél, vagy akcióban beesik az ára 100-110K közé, mint ahogy az elődmodelleknél is megtörtént ( a szürkeimport miatt ), még jobb vétel lehet, mert egy 100-asért sehol sem kap az ember ennyire jól összegyurmázott, kiforrott cuccot. A világgarancia adott, a Wi-Fi modellt tiltani sem lehet, így számlas vásárlással no riziko, 1+1 év garival.

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Mercel #47 üzenetére

    "Bejelentéskor vásárolva volt ennyi". Sajnos igen, ez az egyik méregfog ami visszatartó erő sok embernek egy iPad-del szemben. Bejelentéskor az ennyi volt, aztán fél év múlva bezuhant az ára, és továbbadás esetén már csak a töredékét éri használtan, hatalmas bukóval. Ez az iPad tavalyi bejelentés, de a ciklusa végéig fix áras termék, és utána is a legjobb ártartással bír a kütyük között, ami jó a használónak, pláne ha olyan early adopter mint te.

    Sosem vennék Amoledes táblát, nem a kedvencem a technológia az egyértelmű előnyei ellenére sem, hanem mert az egyértelmű hárányai elég bosszantóak. Ezen az árszinten te tavaly vettél egy 2 évig garanciális eszközt, aminek a kijelzője ha 24 hónap után adja be a kulcsot, megette a fene. Egyszerűen nincs bizadalmam benne, az az értéktartás, support amit egy iPad egyedüliként képviselni tud, teljesen szertefoszlik egy AMOLED kijelzővel. Ezekben a tabikban a chip és az oprendszer miatt simán benne van 5 év nyugalmas, tisztességes használat, de AMOLED-del ez erősen kétséges a beégés, és egyéb technológiával járó betegségek miatt. Nagyon örülök h az Apple az órán és a telefonokon kivül nem terjeszkedett az OLED felé, hanem inkább a Mini/MicroLED panelekhez fognak nyúlni. Azok bebiztosíthatják az új készülékeken is ezt a jó eséllyel hardveres gond nélküli minimum 5 évet. Az idei első félévben már pletykálják a MiniLED iPad Pro-t, a második félévre pedig a MiniLED Macbook-okat. Rohadt jó ötlet, ée várom. Ha bejön az Apple-nek, sok más gyártó is csatlakozni fog az OLED ellenében ezekhez ( Persze a megfelelő gyártáskapacítás megteremtése, és az anyagiak rendezése után, mert először tuti szűkös lesz a kiszolgálás, magas árakkal. )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák