Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bollokcs80

    Korrektor

    válasz vakablak93 #21 üzenetére

    Na meg elfelejthetnék (vagy rendesen megcsinálhatnák) a PC-s iTunes-t, meg lenne valami advanced fájlhozzáférési mód azoknak, akik tudják mi az a könyvtárszerkezet. Én ezért nem tudtam megszeretni se az iPhone-t se az iPad-ot, mert nem bírtam megérteni, hogy egy adott mappába felmásolt fáljt miért nem látok Fájlokból vagy egy adott programból. :U

    Most macOS-t próbálgatom, az valamivel jobb, de ott is néha azon kapom magam, hogy (szerintem) triviális dolgok hiányán anyázok....

    [ Szerkesztve ]

    B.Cs.

  • Divinity

    őstag

    válasz vakablak93 #21 üzenetére

    - normalisan megírva a szoftvert hogy a type-c-re kötött külső kijelző oldalaranyát felismerje, és olyankor képes legyen azt kihasználni.

    Na igen ez elég idegesítő tud lenni :DDD Bár azért vannak rá workaround-ok, meg tudtommal egyre több app támogatja a külső kijelzőt

    - safarifagyások, meg a kikapcsolt de azért néha beleugató siri nélkül...

    Ilyet hol tapasztaltál? Nálam vaj sima a Safari, olyan szinten, hogy a Chrome-ot is teljesen kukáztam

    - az appstore-ból szedjék már ki azokat a nyamvadt csak iPhone appokat, mert inkább idegesítő mint hasznos amikor felmegy egy app és a kijelző közepén majomkodik 4'-on......

    Inkább a scaling lehetne jobban megoldva, értem én, hogy nem ilyen méretre vannak tervezve de attól ez kb a legrosszabb megoldás

    -elég rammal, hogy a fenti funkciót ki is lehessen használni, mert a multitaskingra még a Pro-ban is csak éppen elégséges van.

    Ez is érdekelne, hogy hol tapasztaltad, nem egyszer volt már, hogy egyszerre ment a Teams-en egy menting, közben meg jegyzeteltem, plussz rá volt nyitva egy Safari és még ssh-ra is fel-fel mentem közben zökkenés nélkül

    return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

  • Essentials

    aktív tag

    válasz vakablak93 #21 üzenetére

    A kérdés inkább az szerintem, hogy miért írsz kritériumlistát egy olyan gyártó termékéhez, amit saját elmondásod szerint utálsz, és te magad is leírod, nem is látsz esélyt a kívánságlistád megvalósulására :)) ? Hát nem olyat kell választani, ami a leginkább közelebb áll az elképzeléseinkhez, és mégcsak utálat sincs bennük a készítői irányába? Ezek a gyakran sértett szájízű kommentek mindig picit furák. Mindegyőnknek vannak olyanok, amik kevésbé, meg vannak olyanok is amik jobban megfelelnek az elképzeléseknek. A logika, és a józan paraszt ész mentén olyat kell venni, és nem a szerintünk szarra várni hogy hátha valaha incsi-fincsivé érhet. :R Előttünk a lehetőség kifogni a számunkra legjobb dealt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák