Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz r3dsnake #52 üzenetére

    Ha van pénz 1 millás notira, akkor de, nagyon mindegy. Én alapból azért kegyetlenül tudok spórolni, első notimra 3 év alatt jött össze a pénzem. De ha mondjuk ömlene a pénz akkor én már csak dacból is lesajnálnám. Miért? Mert megtehetem és ez itt a nagy komiszság. Tudod hol nem mindegy? A 130-140k-s gépeknél, ahol kuporgatott pénzekről beszélünk és ha 130k a keret, és 135k-ért kéne gép, akkor már nagyon meggondolják, és igenis napokat verik a netet, egy olcsóbb ajánlatért.

    Na ez itt a difi.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz r3dsnake #55 üzenetére

    Végtelenül sokat kötöm magam adatokhoz, számokhoz, tapasztalatokhoz.
    Ha lenne lóvém dögivel, megtenném, hogy szórom. Ennek egyszerű oka van: akarom érezni, hogy végre nem függök ettől a rohadt papírra nyomott vacaktól. Első dolgom lenne gyújtani egy finom vaníliás szivarkát egy 20k-s bankóval. Mondjuk.

    Jó, Apple cucc engem sem érintene (Ipad mini, na az már másabb tészta, de a 2. pofon rájöttem, hogy heló, mi a f@sznak az neked édesfiam?) ettől függetlenül mondjuk csinálnék egy remek kis tanulmányt, hogy ki mit merre és mikor és miért. Azt olvasnám. Vagyis inkább csináltatnám, ilyesmihez nem értek. Max anyám, de hát őt ezek nem érdeklik.

    emvy: szűk családi környezetemet alapul véve, nagyjából de, mindegy. Az árgép beütése, bolt kiválasztása, megrendelés, olyan 10-15 perc. Helyette helyi boltba el, raktáron lévő szutyokra bólint, elégedettség. Pedig amúgy véletlenül sem szoktam rohangálni laptop meg gép stócokkal mindenhová, hogy ne látnák vagy tudnák mivel foglalkozom mellékesben, de mindegy, ezt sohasem értettem. Híresen szutyok K53 gépet is megvette haver, mikor tört a zsanér (mert hát ugye a boltosok nem tudják ezt a kis malőrt) akkor már hozzám jött. Megcsináltam, lehordtam minden hülyének, és lám, azóta rendes gépek vannak náluk, mindenki tejbetök szinten vigyorog. Hogy ehhez miért kell az embereket f2f leordítani, nem tudom.

    Az angolokat mondjuk így, globálisan nem merném bekategorizálni, de azért ha lehet én kicsit előbbre tartom őket. Mármint kivagyiság és magamutogatás szinten. Érdemes mondjuk megnézni a statisztikákat, hogy a "kemény" verdák honnan áramlanak és milyen értékben. Segítek, mindenhonnan, ide. Mert a (tisztelet a kivételnek) a magyarok megmutatják a szomszédnak meg a nagyvilágnak, hogy igenis, vagyok valaki, vittem valamire az életben. Az angol is megjátssza, de legalább határt ismer. Nálunk ez nincs meg, ezért fasza az áruhitel, meg a (régen) 0 kezdős autó. Minden van, nincs semmi. Cifra nyomor.

    Kivételek meg vannak bőven. De ha ők lennének többen, akkor nem itt tartanánk. Sajnos.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Vinyard#

    aktív tag

    válasz r3dsnake #52 üzenetére

    Szerintem azért ment a hőbörgés, mert az Apple még 10%-os árkedvezménnyel is pofátlanul magas haszonkulccsal dolgozik. Szóval valószínűnek tartom, hogy aki elolvasta a főcímet, az először azt hitte, hogy tényleg végre korrekt áron fognak adni Apple termékeket, erre szembesülnek a 10%-os kedvezménnyel. :) Ami önmagában nézve tényleg teljesen jó, csakhogy még így is aránytalanul sokba kerülnek a cuccaik. Legalábbis itt, hazai piacon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák