Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fagyi

    aktív tag

    válasz #13260800 #53 üzenetére

    Bocs, de Én nem beszólogatok. :)
    Mennyire elképzelhetetlen az a hétköznapi eset, hogy a jómunkásember hazamegy és álomra hajtja a fejét, kikapcsolja a telót is. Ne adj mit képzel magárol valaki aki azért kapcsolja kia készüléket, hogy ne fogyasszon ( telepkímélés, minek legyen bekapcsolva, etc...?
    Pl. Én mivel eddig zárt rendszerű telót használok, ezt alapnak gondoltam. Lehet láma vagyok, de nincs androidos készülékem.
    Sőt ha felkelt, a marha még felkínálja a lehetőséget, hogy bekapcsolja a készüléket vagy sem. Ha nem a megfelelő gombot nyomom meg, akkor kis idő múlva újra ébreszt. Sztem ez az átgondolt kivitelezés.
    Azért vazze , ha veszek egy drágább készüléket, minimum elvárás (nálam), az előző szint fölötti teljesítmény. Pl. a lefelefordításra halkulás, is jó funkció, de ezt bárki mondhatná hogy felesleges, mert egy gombnyomás és némul vagy bontod a hívást. De ez pl. nekem is tetszik. :)
    A nyitot platformnak az az előnye, ami a hátránya. Nagyon egyszerű az alapszoft. Ezért nem lehet benne minden. A zárt rendszereknél, meg csak az van amit kapsz.
    Nem vitakeltés képp, de a zárt symbian os, kevesebb hardverból oldotta meg azt amit a android többől. A kettőt nem lehet egyébként összehasonlítani, semmilyen szempontból.
    Nekem a telefon, telefon, nem játékszer, nem miniházimozi. Sok telefonkönyvbejegyzés,sok plusz infó csatolási lehetőség, hosszú üzemidő és beszélgetési idő.
    Pl.amit most adtak ki motoroláék, aszem. Teló és vna hozzá dokkoló ami netbook(?) méretűre upgradeli. Na ha most lennék választás előtt tuti ezt választanám. Teló+gép egyben (nem hc játékra).

    https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Új hozzászólás Aktív témák