Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz TRob1 #92 üzenetére

    +1

    És sztem az androidos telefonoknál már alapszintű dolog, hogy ha idegenkedik valaki attól, hogy van internet a telefonján az meg se próbálkozzon vele.
    Egy ilyen eszköz internet nélkül... nem sok értelme van.

    nem kell félni a sync-től, nagyon kényelmes dolog, és én bízom a googleben.
    Nem rémlik olyan botrány, hogy tömeges account lopás, contact adatok kerültek elő.
    Nekem nagyon tetszik, hogy felmegyek a gmailbe, beírok új contactot, és máris a telefonon is fent van. ugyanez a naptárral, mindennel.

    Megszokás kérdése az egész.
    Ez a téma, hogy mi van a samu meg se telefonokon, ez az android volta miatt már majdhogynem lényegtelen. Azt töltesz rá amit akarsz. nem tetszik a gyári lejátszó? cseréld le. Mondjuk winampra.

    megszokáshoz oda tartozik, hogy mivel nem akkora a kijelzője mint egy nokia 3310-esnek ezért nagyon meríti az aksit. Meg persze hogy nyomkodod agyba főbe, megy rajta az internet, a zene, a gps...
    Én már megszoktam, hogy hazajövök és van hogy egyből teszem tölteni. egy mozdulat. Röhej, de nem nagyon izgat már.

    Viszont egy eset, ami mindenki segítségére lehet:
    Megkaptam a telefont, telenoros voltam. elkezdtem használni és nagyon, de extra gyorsan merült le (2 óra). Eleinte nem tünt fel: mivel a kedves telenornak a munkahelyemen nagyon gyenge volt a lefedettsége ez a folyamat zajlott a készülékben:
    automata hálózatválasztás

    1- EDGE-n van a készülék.
    -Jé itt van 3G, nosza csatlakozzunk!
    2- 3G-n van a készülék.
    -hát ez elég gyér, menjünk vissza EDGE-re!
    3- GO TO 1

    és a folyamatos csatlakozás eléggé meríti az akkumulátort :(
    megoldás : only GSM. ami megint olyan idegesítő jelenséget vet fel, hogy belepittyeg a telefon a hangfalakba vonalas telefonba meg stb... (és tetü lassu :D)

Új hozzászólás Aktív témák