Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz sb #30 üzenetére

    Ez ilyen használt termékek íratlan szabálya, hogy a "használt" ár, ha kihozod a boltból , akkor kb 30%ot veszít az árából...nincs leírva sehol, de az adok veszek világban ilyen íratlan szabályszerű vmi...

    De szerintem már rég nem mérvadó.

    Nem az áfa nélkülisegre írta szerintem.. hanem erre célzott ...

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Z10N

    veterán

    válasz sb #30 üzenetére

    "Itt hol van ugyanaz a garancia?"
    Mikori is a 2700? 2018. Hany ev garanciat adnak ra? "3 év gyári garanciával". Mas kerdes van?

    "Plusz ez egy darab ahogy fentebb írták."
    Plusz harom darabot irtam korabban...

    "(Nyilván lehetne több darab is a kuponos akciók után, mert kb. az adja ezt az ársávot, de azt megint ne vegyük már széleskörűen elterjed átlag kiskereskedelmi árnak.)"
    Nem tudok semmifele kuponrol. Valamelyiket lassan egy eve vasaroltak, igy nem relevans.

    "A 27%-os levonást honnan vetted?"
    Sajat policy. Mas 40%-t allapit meg.

    "Én soha nem kaptam még semmit itt az aprón 0 percesen - de akár 3 hónaposan sem - 27%-ot levonva automatikusan."
    En mar igen, szoval rossz helyen keresel. Ezenkivul a 0 perc nem a boltbol valo kilepes, hanem a hasznalat. Ami allhatott a polcon 1 evig is akar, ha 3 ev van ra.

    "Vagy most az intézményesített áfacsalásról beszélünk?"
    Gondolom a szurkezesre erted, amit nagyon sok ceg alkalmaz. De nem erreol beszelunk.

    "Mert az megint egy másik biznisz, cég kell hozzá, külföldi érdekeltség, könyvelő, bátorság... :D"
    Meg is sokan csinaljak. Vasarlokent pedig ugye teged nem erdekel.

    "Átlagember nem tud áfa nélkül vásárolni."
    Igen, az atlgember.

    "Ha átlagember ad el valami és egy másik vesz akkor miért a nettó ár lenne a kiindulási állapot? Nonszensz."
    Azert mert ketszer nem adozunk valami utan. Ez a nonszensz.

    "Egyébként tényleg nem új már ez a problémás árértelmezés. Anno a 78xx vga-nál is ugyanezt és ugyanígy vezetted le kb."
    Semmi problema nincs vele. Azota is jo aron veszem a cuccokat.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák