Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Televan74 #5 üzenetére

    Azért ha 699 Dollárért jönne, mint amit bevezető áron rebesgettek(a 42 darabot ilyen szempontból jelentéktelennek, csupán marketingértékűnek tartom), akkor amennyi ingyen játékot kaptam már Epicen meg amennyi játékom van már Steamen, még így bőven megérte volna nekem, mert Switchre a játékok idővel sem olcsóak. De így, hogy még rájön a behozatal ára, így inkább a Nintendo Switchem tartom meg, mert háromszoros árat nekem már nem ér meg.

    #6 Tigerclaw Ilyen esetben ha nem jön össze a kampány, akkor vissza szokták az alkotók utalni a pénzt. Amúgy amennyi működő példányt már láttam Youtuben, nem hinném, hogy nem tudják hogy mit csinálnak vagy szélhámosok lennének - ez nem egy Smach Z, amit sosem kaptak meg a támogatók, de ha nyáron annál a projektnél is pénzvisszatérítéseket kezdett küldeni a Smach csapata.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák