Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Pola-Roid #2365 üzenetére

    Ezt akkor szokta kiirni amikor még nem stimmel a fw/res/font verzió, azaz mikor felkerül egy a res-tol (meg talán a font-tol is) eltérő más fw akkor amig nem megy rá az újabb (ez esetben régebbi) res addig ezt irja ki. De hogy nem csatlakozik? Mi bandage nem látja? Sorban kezdted el felrakni vagy összevissza? Fw,res(a nagyobb méret biztos kell a kicsit asszem legutóbb nem raktam rá),font. Végső esetben a gyári amazfitnek látnia kell. Nemigen lehet ezeket kukázni.

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Pola-Roid #2365 üzenetére

    No, bocs de nem fogadtam meg a javaslatot :) Legújabb 5.0.2 mi bandage-val felraktam az 1.3.5.66 -os fw-t, óra újraindult, simán csatlakozott (mondjuk nekem mi mix2s a teló, azzal csúnya is lenne ha nem működne jól együtt), felraktam a nagyobbik res fájlt (én tettem egy 1_fw , 2_res 3_res 4_gps névtagot a fájlok elejére mielőtt bemásoltam a mi bandage könyvtárába mert ott már nem látszik hogy melyik melyik), akkor még kérte az óra a frissítést, majd felraktam rá a kicsi res-t is és utána máris ment. Az egyedi számlapom monjuk egy ilyen színes vonalakból álló izé lett, de a gyárira átváltottam aztán felraktam bandage-val újra a sajátomat. A gps fájlt egyelőre fel se rakom mert az nem is frissült az utóbbi 2-3 fw-nél. Ami érdekes volt hogy ha a bandage-t háttérbe tettem a telón akkor rögtön megszakadt a res feltöltése, ettől persze még kapcsolatban maradt és újra elindítottam, aztán csak megnyomtam az app váltót és máris megszakadt. Szóval előtérben kell tartani és akkor szépen felmegy. Redőnyt húzogattam le hogy ne kapcsoljon ki a teló, attól szerencsére nem halt el a folyamat. Illetve a res-ek feltöltése után 100%-nál még majdnem mégegyszer annyit időzik, mert igazából akkor telepíti az óra a feltöltött fájlt. Most 1.3.5.66 van rajta és nem kellett a régebbi Mi bandage, a legfrisebb verzióval megy simán. Legalább az alvás most már jó lesz :)
    -
    Most nézem 42859 lépést ir a bandage :DDD:DDD:DDD Kicsit összezavarodott. Azért remélem holnaptól már jól számolja, ma meg 600%-os leszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák