Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    igen, ez jó kérdés, mert minél több a Parancs, melyek kapcsolódnak egymáshoz, annál inkább nem boldogulok én sem.
    Igaz vannak audio profil kezelők, de azokkal sem tudok minden alap elvárást megoldani.
    Eddig csak Tasker-el sikerült maradéktalanul kiviteleznem, amit akarok, pedig szerintem nagyjából mindenki ilyen hang profilokkal ténykedik...
    Elvárások:
    Idő érték szerint:
    - Nappal hétközben (06.45 - 21.00)
    - Nappal hétvégén (10:00 - 21:00)
    - Éjszaka (21:00 - ...^)

    Helyzet szerint
    - Bent (minek üvöltsön..)
    - Kint (ha nem üvölt nem hallom és a rezgés nem idézi a 3310-et)

    Persze, ha én teszem néma vagy rezgő módba, akkor ne erőlködjön a visszakapcsolással...
    A lefordítást érzékelő szenzorral se boldogulok, mert vagy leszarja az eseményt vagy függőleges helyzetben a zsebemben is aktiválódik..
    A helyzet figyelés a Wifi-t is kapcsolgatja befelé csak, de kifelé nem mert van Wifi auto off ha a megszakadt kapcsolat nem állt helyre egy adott időn belül.
    A Bluetooth-t is auto off, ha nincs kapcsolat megadott ideig.

    Tasker-ben annyira egyszerű minden. Van aktív profil figyelés (itt aktív Parancs figyelés kellene), van önálló If-Then-Else-End if, nem csak művelet feltételezésben, hanem önálló műveletként is - mondjuk 50 művelet azonos elágazásban az 50 feltétel meghatározás, de Tasker-ben csak 1, majd másik 50 művelet meghatározás a másik elágazásban újabb 50 feltétel meghatározás vagyis 1 feltételhez kötést százszor kell paraméterezni...
    Van minden Eseményhez rendelhető kijárati művelet vagyis nem csak az esemény, állapot aktiválásakor indítható művelet, hanem annak inaktiválódásakor is egyetlen profilhoz

    és még mindig nem tudom Spotify lejátszást elindítani :(

Új hozzászólás Aktív témák