Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devast

    addikt

    válasz #72042496 #42 üzenetére

    Ez azér nagy pofon a sz*rnak :DDD :DDD
    200 dolláros házba belepakolnak 2-3 ezer dollárnyi hardvert amit a sarki számtechboltban is vehettek akár, és a végén eladják 8 ezerért. Na annyi pénzér én is összelegóznék pár ilyen gépet. Lehet kéne csinálnom DevastWare-t ;]
    Kicsi off: ha ennyi pénzem lenne biztos én választanám a házat is, és az is tuti hogy vizezném. Legyen elég ennyi, vérpistike faktora biztos nagyszerű egy ilyen terméknek.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #51 üzenetére

    a marketingen múlik minden... ha tennénk a ház oldalára 2db ddd-s szilikon csöcsöt meg alá egy usb-s vibráló művaginát, ami meleg lenne a belső hőmérséklettől, szerintem lennének vevők... lehetne a szlogen: "a gép, ami a felhasználó minden igényét kielégíti..." :) és így el lehetne adni 8000 dollárért :)
    egyébként meg ha házilag csinálnánk ilyet minőségi cuccokból, design házzal, jó szervízellátottsággal, minimális haszonkulccsal, nagy lehetne a kereslet... én mindig is a "sok kicsi sokra megy" híve voltam... tartottam erről eszmefuttatást pár éve a helyi disco tulajának is... nem fogadta meg a tanácsaimat... be is zártak... (ez nagyon off innentől, de rohadt drága hely lett és 20emberből akartak meggazdagodni... mellesleg a kisebbséget odacsábították mindenestől... és este 11től reggel 3ig nem lehetett kilépni a helyről, nehogy a szomszéd kocsmában igyon a nép feleannyiért... előtte pedig faluhoz képest felfutott hely volt... átlag szombatokon is 600-800 vendéggel... ugyanakkora árakkal, mint a szomszéd hely... stb...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #53 üzenetére

    tudom, hogy nem ilyen egyszerű... arra akartam mutatni, hogy az általam 2másodperc alatt kitalált csöcsös ötlettel is meg lehetne célozni egy réteget, ami jóeséllyel megvenné... :) mert most ez szerintem kicsit ilyen presztízs-dolog, ha valakinek alienware-e van... pl a mercinél is a nevet fizeti meg inkább az ember... minél drágább egy autó, kb annál nagyobb az árrés rajta... németeknél sokkal több a merci, mert annyira nem érzékenyek az árrésre... nálunk azért jóval kevesebb van belőlük és az újabb mercik szinte "rétegautónak" számítanak... ugyanez van az alienware-el is... külföldön biztos sokkal jobban viszik, mint itt... nálunk meg csak a "kiváltságosoknak" van...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák