Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borgi

    aktív tag

    válasz jamez #22 üzenetére

    hi

    nekem is járt a kezemben gyári gép pár igaz azok nem asztali gépnek voltak szánva és 2 márka közt orbitális különbség volt csomagolás minőségében bár tény hogy mind2 kiválóan müködött:

    HP Rack Proliant 380 G4 és egy FujitsuSiemens szerver volt. a 2. pontos tipusára nem emlékszem arra kevesebb időm volt hogy büvöljem :) azt nem árulom el melyik volt igényesebben becsomagolva és összerakva. DE mind2 jól müködött minthogy megbízhatóságra szánták őket.

    témához szólva Alien-t megvette a Dell és nem csak átcimkézett dell gépekről van szó, továbbra is saját gépeket gyártanak csak van egy nagy tesójuk üzleti szempontból,
    azt pedig senki se tagadhatja hogy a legszebb gépeket az Alienware gyártja ehhez persze a boros ár is párosul. de látogassatok el a webshop-jába és meglátjátok hogy mi mindent is kapsz a pénzedért. 1-2 példa: gravírozott névtábla a gépen, testre szabott színü ledes világítás több helyen, egyedi hátlap (notiknál) és még miegymás.

    #25: ha lehetne én tutira vennék de nem szállítanak magyarországra :( nemmintha én sokat ott lennék :) distributorról nem tudok de lehet csak mert nem kerestem eléggé.

    üdv,
    Borgi

    [ Szerkesztve ]

    Resistance is Futile!!

Új hozzászólás Aktív témák