Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz orion1025 #26 üzenetére

    "Ennyire nem kell a Kindle-t "lehúzni"...Ők kitaláltak valamit, egy noname semmi lemásolta, persze hogy olcsóbban adják, mert a kutya sem venné ha drága lenne"
    Nem lehúzom, csak leírom a tapasztalatiamat. Anno mikor Kindle-t használtam az volt a csúcs. Akkor még nem is volt nagyon más választási lehetőség. De most hogy megtapasztaltam milyennek kellene lennie egy valóban könyv élményt nyújtó E-Reader-nek már látom hogy a Kindle a magyar könyvek terén nincs toppon. Ez a három dolog nálam ráver a Kindlére
    - Mappákba rendezés
    - Faltól-falig tartó mondatok
    - Sorkizárás és elválasztás

    Majd ha natívban tudja ezeket a Kindle is akkor tutira veszek egyet, mert ezt a három hiányosságot leszámítva jó eszköz. Főleg az új PaperWhite (olvastam tesztet).

    "olyan szagú, mint egy noname tablet vs. minőségi"
    Ez nem kérdés. Sok tablet megfordult a kezemben, de eddig csak az iPad-el voltam 100%-ig elégedett.
    Amúgy hülyeség egy e-book-ot egy tablettel összehasonlítani. Ennyi erővel hasonlítsuk össze a teniszlabdát meg a narancsot. Formára hasonló mind a kettő, de más célt szolgálnak.
    Egy E-Reader-nek könyv élményt kell nyújtania hogy betöltse funkcióját. E mellett minden más csak extra szolgáltatás. Egy tablet viszont sokoldalú eszköz. Ezer féle dolgot lehet vele csinálni és kinek mire van szüksége arra fordítja a hangsúlyt. Van akinek a filmnézés a prioritás, másnak a net, harmadiknak a játék. E-book-on meg olvasol, mintha kinyitnál egy könyvet.

    De úgy látom ez a vita kezd meddő lenni. Te nem tudsz engem meggyőzni, én nem tudlak téged. Tényleg érdemes folytatnunk? :U

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák