Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    őstag

    Na most robbant az agyam!

    Mondom magamnak, mi rosszat tehetnék, ha kipróbálom a BusyBoxot.
    Olvastam már pár helyen, hogy "Nem is kell neked BusyBox, ha nem tudod mire való!"
    Hát kövezzetek meg, én még mindig nem tudtam kihámozni, az elém került irományokból, hogy mit is csinál a BB.
    Tehát letöltöttem és telepítettem eztett itt. De minek? :W
    Lejött, pikk-pakk, majd amikor telepíteni akarta a dolgokat, kijött egy hibaüzenet, valami olyannal, hogy zárjam le a Superusert,töröljem ezt, majd telepítsem újra ezt. Hogy is, miért is? :F Viszont úgy belassította a rendszert, hogy percek teltek bele mire valami kép váltott. Na mondom, akkor folyamatok lelövése, egy kis takarítás jön. Hiába takarítottam, lőttem le, nem tudtam 20-30MB-nál többet a RAMnak felszabadítani.
    Jött az eddig mindig "mindent megoldó" kikapcs-bekapcs. És itt ültem seggre! Csinált nekem egy gyári visszaállítást, Cronmod kipöckölésével. Ugyanúgy az a 156MB belsőtárhelyet mutatja, mint újonnan. :W

    Még nem néztem nagyon körül a belsőbbekben (a Superuser az alkalmazások közt van) de a kártyán lévő alkalmazásokat nem látja. A Cronmod elvesztése miatt, gondolom.

    Tanácsot kérek, mit a következő lépés, hogy (ha újra is kell laknom a droidot) visszaálljanak a BBox előtti állapotok.
    A ClockworkMod Recovery megmaradt, leellenőriztem.

    Köszönöm előre is a segítséget! :R

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák