Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz BeZol #23 üzenetére

    Nem bírják a mai hardverek maximális grafikai beállítás mellett? 4K-ban felesleges az anti-aliasing pl... Amellett rengeteg olyan effekt van ami szinte semmit nem dob a látványon (pláne 4K-ban), totál felesleges maximális graf beállításokról beszélni, azokat már szinte csak a benchmarkok miatt találták ki. Egy Witcher 3, Fallout 4, de még egy GTA 5 is gyönyörűen néz ki high beállításokon is és akkor még nem említettem olyan jól optimalizált játékokat amik gyönyörűek (pl BF 1) egy GTX 660-on is és 100fps körül mennek. PUBG, most komolyan? Én is tolom a PUBG-t de az egyik lehető legrosszabb példa. Early access, tele buggal, indokolatlanul nagy gépigénnyel (optimalizálatlan). A VGA-k nál legalább megvan a fejlődés nyoma: a következő generáció azonos szegmensbe szánt szériája legalább hogy 20-25%-ot, igaz itt is felfelé tolódnak az árak de az az AMD-Nvidia verseny hiánya miatt alakult így ami más kérdés. Monitoroknál nincs ilyen teljesítménynövekedés amit szvsz felbontásban és/vagy frissítésben lehetne mérni. Ezért mondtam, hogy egy helyben toporog mert ha lenne fejlődés akkor amit linkeltem monitor már rég kikerült volna a piacról vagy olcsóbb lenne sokkal de nincs semmi ami lejjebb szorítaná az árakat. Meg lehetne nézni más régebbi 144Hz-es TN paneles monitort vagy jobb IPS-eket, azoknál is javarészt ez a helyzet (1-2 kivétellel aminek az ára talán csökkent 5-10%-ot). És ahogy írtad, a monitorok sem tudnak kitörni a 120-144-s határokból. Kerestem de nem találtam hirtelen azt a cikket amiben Asus v Acer monitorról írtak ami tudja a 160-180Hz körüli frissítést egy kis gyári tuninggal de volt valami hátránya annak is. Elég nagy bohóckodásnak tűnt, főleg hogy az ára is tükrözte ezt...

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák