Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cer

    tag

    Azt meg tudja mondani valaki, hogy az A500-ban van venti, a W500-hoz hasonlóan és a W-ben van-e GPS?

  • cer

    tag

    válasz z0d1AK #35 üzenetére

    Köszönöm z0d1AK!

    polip kommentjére:

    Hogy teljesen haszontalan lenne egy ilyesmi? Szerintem ilyet csak egy olyasvalaki írhat le aki elfogult a tabletekkel.

    Miért is?
    Nézzük csak... mint írtad neked is van egy notid. Mit csinálsz vele?
    Gondolom 3D tervezni nem használod, Krájzist és hasonló nagy gépigényű játékokat nem futtatsz, szerintem nem is virtualizálsz... tehát mi marad.. Internet, kisebb játékok, programozás, szövegszerkesztés... stb. minden olyan, amik egy tableten is elfutnának.

    Miben hasznosabb egy tablet, egy notebooknál, miért lehet hasznos?
    Lássuk csak... könnyebb, lehet vele fetrengeni, bukfencezni :), könnyű, leválthatja a feladataiban ugyanarra használt laptopot Még mobilisabb volta révén.

    Például személy szerint én autókázáshoz keresek egyett, amivel egyben el tudom érni a GPS-t, netezhetek, szöveget szerkeszthetek, éjjel-nappal a számban lehet, egy szóval mind azt, amit egy hozdozható géppel csinálnék, már ha a számba férne :P .

    A lényeg szerintem meg ez, hogy a plebs többsége nem csinál mást a computer eszközével mint ezt, - nyilván az akinek gépigényre van szüksége nem választ ilyet -, de nem is erről van szó, hanem maximális hordozhatóságról, basic notebook teljesítményt megtartva.

    Hozzá teszem hogy én csak azok mellett a tabletek mellet állok, amelyek minden földi jóval el vannak látva: GPS ez a legfontosabb számomra, Bluetooth, WiFi, USB, kártyaolvasók, SSD, windows kompatibilitás.
    Emiatt az iPad és iPad 2 nincs is a kedvenceim között.

Új hozzászólás Aktív témák